8 hodín stačí na to, aby človek dostal najkrajší dar a zároveň najväčšiu ranu. Prečítajte si srdcervúci príbeh!

8 hodín stačí na to, aby človek dostal najkrajší dar a zároveň najväčšiu ranu. O tom vie otecko malého dievčatka.

Každý prežitý deň a život ako taký by sa nemal brať ako samozrejmosť. Nikdy nevieme, kedy príde ten posledný okamih a my tu už nebudeme. Preto sa tešte z každého nového dňa. O tom sa presvedčil aj Moss Johnsonov.

Vážna choroba už rozdelila nejednú rodinu. Všetci rátajú s tým, že sa vyliečia,tak ako aj táto žena. Mladú ženu z Missouri postihla vážna choroba. Touto chorobou bol zápal srdcového svalu. Operácia bola nevyhnutná. Po nej si uvedomila, že si nevie naplánovať, kedy posledný raz vydýchne. To u nej vyvolalo radost z maličkosti, radost z každého prežitého dňa a dávanie lásky svojej rodine. V 23 rokoch podstúpila úspešnú operáciu.

Prežité roky po operácii boli najšťastnejšie. Našla si partnera, za kterého sa vydala. Bol to hudobník. Neskôr Megan zostala tehotná a lekári sa začali o ňu báť, preto musela často chodiť do nemocnice. Starostlivosť lekárov o jej srdiečko vôbec nebola prehnaná.

Dňa 27.7.2017 prišla na svet malá Eile Kate, dcerka Megan a Nathana. Všetci boli nadšení, tak ako rodina aj lekári. Všetko prebehlo v poriadku a bez komplikácii. Mamička bola šťastná. Nanešťastie to dlho nertvalo. Po 8 hodinách prišla rana na celý život, Megan zomrela.  Srdiečko vypovedalo a náhle sa zastavilo. Bol to šok pre lekárov aj rodinu a hlavne jej muža. V jednom okamihu dostal od života najväčšiu radosť a zároveň aj ranu,  ktorá ho bude sprevádzať celým životom.

Preto neberte nič na ľahkú váhu, tešte sa z každého prítomného okamihu, pretože osud je nevyspitateľný.

zdroj: trendweb.sk / jenzeny.cz / cnn.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com