7 vecí, na ktoré by ste nemali nikdy zabudnúť ak máte vo svojej blízkosti Barana!

Zdieľajte článok na

Každé zo znamení zverokruhu má svoje pozitívne a negatívne vlastnosti. Tu prinášame návod, na čo si “dať pozor” a na čo nezabúdať, ak máte nejakého toho barana po svojom boku, alebo s ním bývate v kontakte, aby všetko klapalo tak, ako má a obaja ste boli spokojní.

 

1) Neznáša nudu

Nezabúdajte, že Baran už od svojej podstaty miluje dobrodružstvo, adrenalín a strhujúce zážitky. Pokiaľ sa bude nudiť, bude sa cítiť frustrovaný. Vyhýbajte sa teda tomu, čo zaváňa rutinou, alebo stereotypom a zmierte sa so spontánnymi akciami po jeho boku.

2) Sú to spoločenské tvory

Barani sú extroverti, majú radi pozornosť a ľudí okolo seba. Majú potrebu byť veľkorysí.

3) Cítia sa dobre, KEĎ MÔŽU VIESŤ OSTATNÝCH

Dovoľte mu teda Vás občas poučiť, nechať ho, nech sa cíti potrebný. Baran je totiž rodený vodca, robí mu dobre viesť ostatných. Berie to ako svoje poslanie.

4) MILUJÚ DOBRODRUŽSTVO A NOVÉ ZÁŽITKY

Odjakživa milujú dobrodružstvo a nové zážitky. Ak nebudete zdieľať ich túžbu po dobrodružstve, môžu si to brať osobne. Nebojte sa teda zapojiť do ich dobrodružstva, budú nadšení.

5) MILUJÚ DÔVERNOSTI

Barani sú veľmi oddanými partnermi, potrebujú ale cítiť, že je pre Vás tou najdôležitejšou osobou vo Vašom živote. Pokiaľ mu tento pocit doprajete, vráti Vám to krásnymi žeravými chvíľkami, na ktoré len tak nezabudnete a ktoré Vám bude predvádzať znovu a znovu.

6) NIKDY neustúpi

Toto patrí k jednej z najvýraznejších negatívnych vlastností tohto znamenia. Majú problém ustúpiť, priznať svoju chybu a často proti Vám použijú všetko, čo skrývajú v rukáve.

7) Občas býva netrpezlivý

Keďže sa jedná o impulzívne znamenie, ktoré je veľmi cieľavedomé, občas skĺzavajú k tomu, že sú ich myšlienky príliš rýchle a nie sú ochotní príliš dlho čakať.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like