7 vecí, ktoré na sebe mnohé ženy nenávidia, ale muži ich priamo milujú

Pravdepodobne každá žena, a možno aj vy, ľutujete tieto drobné „nedokonalosti“ tela. Keď sa na seba pozriete do zrkadla, vždy sa nájde nejaký detail, ktorý vám na vašom odraze vadí. Ak s tým súhlasíte, mali by ste s tým určite prestať! Aj keď sa vám všetky nedokonalosti zdajú odpudzujúce, muži ich často považujú za veľmi príťažlivé!

1) Svieže pery
Ženy, ktoré majú veľké plné pery, sa na ne často sťažujú. Mnohé ženy by chceli mať také pery, ale nemajú ich, preto si ich nechávajú umelo zväčšiť. V niektorých prípadoch sa však táto procedúra stáva závislosťou a konečné výsledky sú viac než viditeľné…

2) Široké boky

Mužov fyzicky priťahujú ženy so širokými bokmi. Mnohí z nich považujú takéto ženy s peknými tvarmi za veľmi plodné, pretože zdôrazňujú ženský pás, v ktorom sa naznačuje rast nového života. Preto sa necíťte zle, ak máte aj vy väčšie boky, bez ohľadu na to, aká je vaša celková postava, pretože vždy existuje spôsob, ako zvýrazniť vaše nádherné krivky.

3) Pehy

Muži považujú ženy s pehami za veľmi príťažlivé. Hovorí sa, že pehy nás robia odlišnými a zároveň príťažlivými.

4) Materské znamienka

Muži okrem pieh milujú aj materské znamienka. Nezabudnite, že znamienko pri perách bolo a stále je symbolom krásy. Pomník čohosi veľmi zmyselného a tajomného, čo skrýva zaujímavý temperament.

5) Diery na chrbte

Je dokázané, že tieto jamky na chrbte priťahujú pozornosť všetkých mužov. Ženy s takýmito jamkami majú zvyčajne veľmi dobrý stav. Preto sa netrápte, ak sú jamky viditeľné cez blúzku. Väčšina mužov to považuje za sexi.

6) Červenáš sa…

Ak sa často červenáte, u mužov to hrá len vo váš prospech. Nevinný, detský pohľad robí z mužov hlupákov. Zrazu vás chcú bozkávať po celom tele a cítia naliehavú potrebu chrániť vás a starať sa o vás.

7) Hlboký hlas

Väčšina žien má vysoký tón, ale ak ste výnimkou, necíťte sa zle. Mužov viac priťahujú ženy s hlbokým a silným hlasom. Myslia si, že je to veľmi zvodné a tajomné.

V nasledujúcom videu sme vybrali záležitosti z trochu iného súdka. Dej videa vás určite pobaví. Čo si myslíte, máte rovnaké problémy ako žena vo videu?

 

Čo si myslíte vy, dievčatá? Ak sa vám video páčilo, nezabudnite ho zdieľať so svojimi priateľmi na Facebooku!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com