7 vecí, ktoré muži tajne pozorujú na ženách. Pre tieto detaily sa pre neho môžete stať nepríťažlivou.

Ženy si všeobecne myslia, že muži si nevšímajú malé detaily a vidia iba veci, ktoré sú každému viditeľné. Faktom však je, že si všímajú také vecí na ženách, na ktoré ženy ani nepomyslia.  Rozhodli sme sa zozbierať zopár spoločných detailov, ktoré si muži všímajú na ženách.

Výraz tváre:
Je absolútne nepravdivé keď si myslíte, že muži nedokážu čítať z našej tváre emócie – počas evolúcie získali tieto schopnosti všetci, aby boli schopní odlíšiť priateľov od nepriateľov. Muži dokážu registrovať nielen signály ako slzy či úsmev, ale všímajú si aj nezáujem, ktorý sa zračí v ich chladných očiach, alebo mierne sklamanie, ktoré ženy vyjadrujú spojenými úzkymi perami. Schopnosť čítať z tváre im dáva možnosť pochopiť čo chcú ženy, ešte predtým, ako to ony samé vôbec tušia.

Podľa toho, či si spieva v sprche alebo nie:
Keď sa sprchujeme, sme sami, takže sa cítime pokojne a nie sme hanbliví. Necítime stres a náš mozog začne produkovať dopamín, ktorý spôsobuje pocity šťastia. Počas takýchto chvíľ máme chuť spievať si v sprche. Takéto správanie pomáha osobám sa reštartovať a zrelaxovať, aj keď vedia, že je niekto doma. To je super, pretože ak máme pocit, že nemôžme dlhší čas ukázať naše emócie, má to vplyv na našu psychiku, ktorá spôsobuje stres a vedie k hádkam. Nie je prekvapujúce, že muži si také veci všímajú, pretože im to pomáha predstaviť si, v akej nálade je ich partnerka.

Farba outfitu:
Tento trik je pekne jednoduchý. Každý vie, že farby ovplyvňujú naše nálady, emócie a chuť v určitom smere. Červená symbolizuje energiu a túžbu, čierna eleganciu, spoľahlivosť a plachosť, ružová symbolizuje teplo a jemnosť. Takže keď ide žena von na rande, alebo s priateľom či manželom, tak výberom farby outfitu dáva znať signály o jej nálade a partner by si to mal určite všimnúť.

Spôsob akým odpisuje na správy:
Len tí najstatočnejší z nás sa cítia dobre pri tom, keď musia ukázať emócie a rozprávať o svojich pocitoch. Veľa z nás nedokáže prejaviť pocity ani priamym očným kontaktom. Správy sú priestorom, kde môže žena prejaviť svoje skutočné pocity a tie sú oveľa úprimnejšie, a muži to vedia. To je dôvod, prečo sa v správach muži snažia rozlíšiť všetky znaky a pochopiť ich zmysel. Podľa lingvistov isté slová dokážu veľa vyjadriť o človeku. Ak používa často frázy ako „Myslím si,“ alebo „Cítim,“, pravdepodobne je to osoba zameraná len na seba. Ak osoby často používajú slová ako „Ver mi,“, pravdepodobne nehovoria pravdu.

Drinky, ktoré preferujú:
Biele víno, gin alebo tonic s priateľmi, červené víno, keď je žena vystresovaná. Aj drink, ktorý preferuje, dokáže povedať o nej veľa. Niektorí muži si to preto všímajú, aby vedeli aký drink jej neskôr objednať, alebo aby zistili, akú má práve náladu. Muži dokážu zistiť, či žena pije drink, lebo má naň občas chuť, alebo je závislá na alkohole.

Oblečenie, ktoré nosí, aby zaujala:
Áno, muži skutočne venujú pozornosť aj oblečeniu. Nezaujíma ich značka, najnovšia kolekcia, alebo cena. Vždy si však všimnú, či je oblečenie elegantné, štýlové alebo príťažlivé. Taktiež dokážu uhádnuť, o čo sa žena snaží, či má skutočne záujem o muža, s ktorým išla na rande, alebo sa oň nezaujíma a len si chcela vyraziť von. Taktiež je dôležité, ako sa cíti. Ak vyzerá fajn, lenže sa cíti zahanbene, neurobí to dobrý dojem. Ak sa však cíti zrelaxovaná a ani sa nesnaží nikoho zaujať a jednoducho si užíva prítomnosť, môže to veľmi priťahovať mužov.

Či zje veľa jedla alebo nie:
Vo väčšine prípadov ženy preferujú jesť šalát na prvom rande. Priznávajú, že nechcú, aby mal ich partner pocit, že sú pažravé a zjedia veľa. Na druhú stranu chcú ukázať, že žijú zdravý život. V skutočnosti má však toto správanie opačný efekt. Ženy, ktoré jedia šalát vyzerajú hanblivo a tým pádom menej atraktívne v porovnaní so ženami, ktoré si objednajú steak a vyzerajú rozhodne a zrelaxovane. Muži sa tiež cítia lepšie, že nie sú na rande so zajacmi ale so skutočnou ženou. To pravdaže neznamená, že by si mali objednávať kopu mastných jedál, no mali by si zapamätať, že si môžu objednať čo chcú.

A čo si prvé všimnete na osobe, ktorú ste stretli prvýkrát?

ZDROJ: brightside.me

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com