7 praktických tipov na čistejšie, jemnejšie a voňavejšie prádlo – skvelé nápady!

Ak chcete, aby Vaše oblečenie bolo čistejšie, mäkšie a voňavejšie než kedykoľvek predtým, určite si musíte prečítať náš dnešný článok. V ňom sa dozviete hneď o niekoľkých tipoch, ktoré nemajú obdobu a sú geniálne. Budete milo prekvapení tým, čím všetkým a ako môžete docieliť dokonale čistej bielizne , ktoré nikdy nebolo lepšie.

Vyskúšajte naše tipy aj Vy, určite nebudete ľutovať. Výsledok vás milo prekvapí a sú úplne famózne.

7 TRIKOV NA PRANIE BIELIZNE

  1. Iba 5 tabliet aspirínu pomôže od zažltnutých škvŕn, ktoré sa na bielom prádle objavujú. Väčšinou v dôsledku potenia, alebo použitie dezodorantu. Tablety teda rozdrvte a vhoďte do bubna. Klasicky potom vyperte.
  2. Štvrť šálky jedlej sódy a jednu šálku octu nalejte do dávkovača prášku a aviváže. Táto famózna zmes bielizeň dokonale zmäkčí
  3. Jemné a hebké prádlo by ste mali prať na nižšiu teplotu. Vysoká teplota neprospieva ani materiálu, ani farbám.
  4. Nedávajte pri praní zbytočne veľa pracieho prášku. Nadbytok prášku bielizni škodí a upcháva mikrovlákna tkanín. Tým bielizeň len poškodzujete.
  5. Pridajte k bielizni šálku octu. Zbavíte tak práčku aj bielizeň prípadného zápachu, ale ochránite aj práčku proti vodnému kameňu, ktorý môže napáchať veľké škody.
  6. Ak nechcete žehliť, stačí bielizeň po vypraní ľahko prejsť vlhkým uterákom. Táto metóda zbaví bielizeň všetkých záhybov a pokrčenia
  7. Do sušičky pridávajte guľôčky z alobalu, ktoré zbaví bielizeň statickej elektriny a urýchli sušenie.

Zdieľajte tieto super nápady na pranie bielizne aj s vašimi priateľmi! Určite sa im tiež budú hodiť! 

zdorj: vychytavkov.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com