7 najčudnejších vecí, ktoré si aj vy môžete objednať na internete. Pri niektorých sa vám zastaví rozum.

Zdieľajte článok na

Aliexpress je populárna stránka, z ktorej si objednáva produkty takmer celý svet. Skladá sa z mnohých malých predajcov spojených do jedného veľkého predajného reťazca. Mimoriadne výhodne na tomto online nakupovaní je, že si môžete z pohodlia vášho domu či bytu objednať takmer čokoľvek.

Čo sa týka cien, sú nesmierne nízke a môžeme si takýmto spôsobom zadovážiť mnoho užitočných vecí nielen do domácnosti ale aj pre seba. Jediným a azda najzávažnejším problémom pri objednávaní si cez aliexpress a celkovo pri objednávaní si cez internet je, že sa jedná o takzvanú „mačku vo vreci“. Kým produkt skutočne nevidíte naživo, nikdy si nemôžete byť na sto percent istá, že je taký ako na obrázku.

Alie ponúka tisíce produktov pre všetky vekové kategórie. To svoje si tam dokáže nájsť úplne každý. Niektoré veci zo spomínanej stránky sa však vymykajú tradičným ľudským potrebám a zároveň pre niekoho azda aj zdravenému rozumu.

Poďme sa teda pozrieť na top 7 najčudnejších druhov tovaru, ktoré si môžete zadovážiť z Číny pomocou Aliexpress-u. 

 

7. SILIKÓNOVÝ POSILŇOVAČ TVÁRE:

Túto vecičku si jednoducho nasadíte na tvár, a môžete trénovať so svalmi, ktoré sa nachádzajú okolo vašich úst. Pokiaľ chodíte do fitka, kde posilňujete celé telo, myslíte pritom aj na ústa? Aliexpress myslí na tieto časti tela za vás a poskytne vám pomôcku, ktorá sa však pri triezvom úsudku javí ako úplne zbytočná a neefektívna. Jediný jej účel môže spočívať práve v komickosti, ktorú u svojho okolia zaručene vyvoláte jej použitím.

 

6. BASKETBALOVÝ KÔŠ V KÚPEĽNI:

Aj vy sa nudíte pri vykonávaní potreby? Ak vás už nebaví čítať si časopisy alebo surfovať po internete na mobile pri tom, ako ste na toalete, môžete si objednať basketbalový kôš s loptou, do ktorého je možné po sediačky triafať.

 

5. TRIČKÁ S PODIVNOU POTLAČOU:

Na tomto internetovom portáli dokážete nájsť tričká, ktoré siahajú ďaleko do ľudskej fantázie. Okrem tradičných tričiek na nosenie si môžete objednať zábavné alebo úplne nezmyselné motívy, čisto pre pobavenie.

4. TRANSFORMERS TOPÁNKY:

Hoci to znie neuveriteľne, dostupné pre každodenných spotrebiteľov sú aj topánky, z ktorých si dokážete spraviť transformera. Hoci ich tradičné využitie je takmer nepredstaviteľné, vaše dieťa ich môže veľmi oceniť. Nosiť ich však možné skutočne nie je.

 

3. BORATOVÉ PLAVKY:

Pamätáte si na film Borat, v ktorom účinkoval známy herec  a komik Sacha Baron Cohen ? Presne jeho legendárne plavky, ktoré videl už pravdepodobne každý z nás patria k jedným z pomerne obľúbených produktov na Aliexpress.

2 USB  V TVARE SPERMIE:

Možno ste sa stretli s rôznymi tvarmi kľúčov USB. Spermia je však novinka. Táto vecička je vhodná  ako vtipný darček pre vášho partnera. Predstava, že by ste mali prísť s takýmto kľúčom do práce a používať ho bežne, je asi trochu zvláštna. Vtipný slogan k nej hovorí. „Vyťahujte ho bezpečne.“

1 VODÍTKO PRE ŠKREČKA:

Azda mnoho protestov a rozruchu vyvolalo v spoločnosti, keď sa začali dávať na vodítko mačky a zajace, ktoré si ľudia radi chovajú v domácnosti. Čo si teda vy myslíte o tom, že existuje už aj aparát na to, aby sme si mohli škrečka uviazať na vôdzku a vyjsť si s ním na prechádzku?

 


Zdieľajte článok na

You Might Also Like