7 magických izbových rastlín, ktoré do Vašej domácnosti prinesú šťastie, pokoj a pozitívnu energiu!

Spread the love

Niektoré izbové rastliny vedia skutočne vytvárať a rozdávať pozitívnu energiu. Vnášajú do domu pozitívne vibrácie, pokoj, mier, harmóniu a šťastie. Nepodceňujte silu takýchto rastlín a určite si ich zadovážte. Výsledok vás milo prekvapí.

 

    Lopatkovec

Táto viacročná rastlina pochádza zo vzdialených juhoamerických lesov. Táto rastlina vraj dokáže osamelým ľuďom pomôcť k láske, ženám pomáha otehotnieť a v dome, kde sa lopatkovec nachádza, sa vždy nájde miesto pre pochopenie a porozumenie.

    Africké fialky

Potrebujú veľa svetla a nerozumejú si s tvrdou vodou. V rodinách udržiavajú mier a zabraňujú hádkam.

    Ibištek

Každý má rád jeho krásne a veľké kvety. Ibištek potrebuje teplo, pretože pochádza z trópov. Ak si ibištek zadovážite domov aj vy, čoskoro očakávajte vášnivú lásku.

  Voskovka

Existuje ich veľké množstvo druhov. Prinesie šťastie. Obzvlášť, ak ju umiestnite do spálne.

   Myrta

Tento vždyzelený ker kvitne s malými bielymi kvetmi. Hovorí sa, že prináša šťastie do manželského života.V niektorých krajinách je táto rastlina dokonca považovaná za najlepší darček pre nevestu a ženícha.

 

    Oxalis

Môže sa pestovať v miestnosti i na záhrade. Má veľa ličivých vlastností, čo iste uvítate. Ak chcete nájsť svoju lásku, potom sa obklopte touto rastlinou.

 

    Antúria

Tento kvet môžete nájsť v rôznych odrodách. Netoleruje priame slnečné svetlo, vyžaduje časté rozprašovanie a má slabosť pre vysokú vlhkosť (najmä počas rastu). A čo je veľmi dôležité, je to jedovatá rastlina! Ale mužom dáva mužskú silu. Tiež úspech a šťastie v láske.

 

 

 

You Might Also Like