68-ročná babička sa stala obeťou šikanovania. Karma sa našťastie vracia rýchlo!

Príbeh Karen Kleinovej je dôkazom toho, že niektorí rodičia nedokážu vychovať zo svojich detí empatických a slušných ľudí.

Skupina chlapcov už nejaký čas prenasleduje 68-ročnú babičku. Vždy, keď sa objavila v autobuse, nenechali ju na pokoji. To, čo urobili, priviedlo staršiu ženu k slzám, ale… zmenilo jej to aj život! K lepšiemu!

Karen je osamelá. Jej manžel zomrel pred niekoľkými rokmi a jej jediný syn spáchal samovraždu. Aby toho nebolo málo, staršia žena sa na verejnosti necítila o nič lepšie. Najhoršie to bolo v autobuse. Štyria chlapci ju šikanovali. Nazvali ju tučnou, starou a vulgárnou…

Jeden z chlapcov jej nakoniec povedal, že je tučná a škaredá, že ju nikto nebude chcieť a že by sa mala zabiť . Karen to nemohla vydržať – jej syn si raz kvôli takýmto myšlienkam vzal život. Rozplakala sa, čo chlapcov nesmierne pobavilo, a začali natáčať. Boli takí spokojní, že celé video zdieľali na internete. Iróniou osudu sa jej život zmenil k lepšiemu… Čítajte viac!

Na jej stranu sa postavili tisíce ľudí vrátane 25-ročného Maxa Sidorova, ktorý bol v detstve tiež šikanovaný. Max sa rozhodol urobiť niečo pekné pre svoju manželku, a tak zorganizoval verejnú zbierku na cestu okolo sveta.

Netušil, že jeho skromný nápad prinesie až… 700 000 dolárov! Karen sa vydala do sveta, ale zvyšok peňazí venovala na pomoc ľuďom, ktorí sú vystavení šikanovaniu.

Čo sa týka chlapcov – čakal ich spravodlivý trest. Na rok ich vylúčili zo školy, museli odpracovať 50 hodín verejnoprospešných prác a absolvovať vzdelávací program o negatívnom vplyve šikanovania a násilia.

Karma sa vždy vráti!

Deti nie sú jedinými obeťami násilia. Pamätajte! Zdieľať.

PS: Pozrite si video, ktoré jej paradoxne zmenilo život.

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com