6 tipov, vďaka ktorým budete na pláži alebo pri bazéne vyzerať skvele, aj keď máte pár kíl navyše!

Dokonalé telo, ktoré môžete vystavovať na pláži bez vrások, sa nezíska zo dňa na deň. Musíte len tvrdo pracovať. Ale ak ste to neurobili, nedobehnete to. Ale nevešajte hlavu: Máme pre vás niekoľko trikov, vďaka ktorým budete na pláži alebo pri bazéne vyzerať skvele, aj keď máte pár kíl navyše!

Výber najlichotivejšieho uhla na fotografovanie

Pri fotografovaní dovolenky myslite na uhol, z ktorého fotografujete, a nezabudnite na správne držanie tela. Ako na to? Postavte sa mierne bokom od fotoaparátu, zatiahnite brucho a vytočte trup tak, aby vaše oči hľadeli priamo do objektívu. Tým sa opticky zúži váš pás a ramená budú vyzerať širšie. A vždy si robte selfie zhora, nie zdola, aby ste nemali niekoľko podbradkov navyše.

Oblečte si plavky, ktoré sú vhodné pre váš typ postavy

Dámy s niekoľkými kilami navyše vyzerajú skvele v jednodielnych, ideálne jednofarebných plavkách s košíčkami, ktoré udržujú atraktívny tvar poprsia. Ak sa vám nepáči klasika, vyskúšajte jednodielne plavky bez ramienok (so zaväzovaním za krkom) alebo plavky s jedným ramienkom. Ako žene s krivkami vám budú vyhovovať aj dvojdielne plavky s vysokým pásom. Vyberajte si jednofarebné oblečenie a vyhýbajte sa kvetinovým vzorom a vodorovným pruhom.

Vyberte si lichotivé oblečenie a zvýraznite svoj pás

Viete, ktoré časti vášho tela sú najproblematickejšie? Snažte sa ich obliekať do čierneho oblečenia, pretože čierna farba opticky zužuje. Zvyšok vášho oblečenia už môže byť farebnejší. Pri kombinovaní módnych kúskov sa snažte dosiahnuť postavu presýpacích hodín a zvýrazniť svoj pás. Šaty s opaskom alebo áčková sukňa s ležérnou blúzkou zo splývavého materiálu môžu byť to pravé.

Pokiaľ ide o veľkosť oblečenia, neponúkajte si príliš tesné ani príliš voľné oblečenie. Ani jedna z týchto možností nezníži opticky vašu hmotnosť, práve naopak. Namiesto toho zvoľte strednú cestu a oblečte si svoju skutočnú veľkosť oblečenia (alebo o jednu veľkosť väčšiu).

Noste topánky na podpätku

Ak chcete vyzerať štíhlejšie, obujte si topánky na podpätku alebo klinoch. Vždy a všade. Vďaka nim „narastiete“ o niekoľko centimetrov, opticky sa vám predĺžia nohy a vaša postava bude celkovo vyzerať štíhlejšie. Okrem toho vám podpätky dodajú potrebnú mieru sebavedomia a ženskosti.

Uistite sa, že máte správne držanie tela

Štíhlejšie budete vyzerať aj vtedy, ak budete venovať pozornosť svojmu držaniu tela. Ako na to? Narovnajte chrbát, zatiahnite brucho a vytočte ramená nadol a dozadu. Vďaka správnemu držaniu tela budete vyzerať, akoby ste mali o pár kíl menej.

Získajte bronzovú farbu

Ak chcete opticky schudnúť, chytajte bronz na pláži. Opálená pokožka opticky zoštíhľuje a spevňuje telo. Navyše opálenie vyzerá sexi!

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com