6 spôsobov, ako sa zbaviť ovisnutej koži na tvári a krku. Okolie ihneď spozná na vašom výzore, že ste omladli!

Ovisnutá koža na tvári a krku nepoteší žiadnu ženu, ktorá si zakladá na výzore. Mnoho žien sa preto uchýli ku drahším spôsobom, ako sa jej zbaviť, napríklad vďaka botoxu. Botox je pomerne rýchla cesta, ktorou docielite požadovaný účinok, no treba mať na to financie.

My vám však prinášame zoznam 6 spôsobov, ako sa prirodzene zbavíte ovisnutej koži. Jediné, čo vám to zaberie je váš čas a taktiež si tento proces vyžaduje istú obetu.

Obmedzte cukor: Ako už iste viete, cukor má na nás zlý vplyv a ani na pleť zrovna nevplýva najlepšie. Pravidelná konzumácia cukru spúšťa proces v našom tráviacom systéme, tzv. glykáciu, pri ktorej vznikajú pokročilé konečné produkty. Tie rýchlo rozložia kolagén, ktorý produkuje vaše telo a pomáha vám udržiavať pleť napnutú.

Výsledkom je, že pleť začne ochabovať a začnú sa objavovať vrásky. Keď obmedzíte cukor, produkcia kolagénu bude znovu vyvážená a vaša pleť a telo budú silnejšie a hydratovanejšie.

Vyskúšajte kokosový olej: Kvôli svojej konzistencii kokosový olej vyplňuje póry a vrásky, pričom zanecháva pleť hladkú a hydratovanú. Mastné kyseliny, ktoré sú prítomné v oleji chránia prirodzené bielkoviny vašej pokožky. Ráno si potrite tvár jednou vrstvou a večer dvomi.

Je dôležité, aby ste si našli organický kokosový olej, ktorý v žiadnom prípade nie je parfumovaný. Nezabudnite si natrieť aj oblasť krku, ktorá musí byť tiež hydratovaná.

Čistite si tvár: Každá z nás sa občas previní tým, že si ľahne do postele neodlíčená. Je však veľmi dôležité vyhradiť si zopár extra minút ráno a večer, aby ste si poriadne umyli tvár, hlavne keď sa to týka makeupu, ktorý absorbujú póry a ako vieme, všetky tieto produkty obsahujú ťažké chemikálie.

Je dôležité používať organický čistiaci gél a následne si prepláchnuť tvár, čo vám pomôže zatvoriť póry. Vyvarujte sa používaniu pílingoch vo večerných hodinách, používajte ho raz alebo dvakrát za týždeň, aby ste si neničili pleť a neodstraňovali bunky tam, kde by mali byť. Nakoniec naneste vyššie spomínaný kokosový olej.

Zdvojnásobte antioxidanty: Práve koža je najviac vystavená oxidácii, ktorá prechádza aj počas vášho denného čistenia tváre. Preto musíte začať konzumovať potraviny, ktoré sú bohaté na antioxidanty. Jedzte veľa čučoriedok, hrozna, jahôd, ostružín, červenú fazuľu, špenátu či kelu.

Betakarotén a vitamín A: Kombinácia betakaroténu, ktorý je prítomný v mnohých produktoch, a vitamínu A vám pomôže obnoviť bunky pleti. Betakarotén taktiež blokuje ultrafialové žiarenie, ktoré pleť ničí a zapríčiňuje jej starnutie.

Vitamín A stimuluje produkciu kolagénu a elastických vlákien. Betakarotén a vitamín A nájdeme v mrkve, sladkých zemiakoch, kele, špenáte, ananásovom melóne a v marhuliach.

Použite šťavu z uhorky: Produkcia zložiek koži ako je napríklad kolagén, ktorý podporuje pevnosť a elastín, ktorý podporuje elasticitu, klesá každý rok o 1%. Pleť začína byť tenká a ovisnutá na miestach ako je tvár, krk a hrudník. Je dôležité, aby ste si raz za čas dopriali masku, ktorá vám pomôže.

Uhorky a jej šťava sú hotovými zázrakmi. Sú bohaté na minerálny oxid kremičitý, ktorý je nevyhnutnou súčasťou zdravého kožného tkaniva, a kyselinu askorbovú, ktorá zabraňuje zadržiavaniu vody v koži. Uhorky odstraňujú z kože toxíny a zabezpečujú elasticitu kože.

Ako na to: Zoberte si jednu uhorku, ostrúhajte ju a nakrájajte na malé kúsky. Drvte ich 10-20 sekúnd, aby ste z nich dostali vodnatú konzistenciu, podobnú džúsu. Tvár si umyte ako zvyčajne. Potom namočte vatový tampónik do tekutiny a prejdite ním po tvári, krku a hrudníku. Počkajte 20 minút, nech šťava zaúčinkuje. Umyte si tvár studenou vodou a potom ju osušte uterákom. Opakujte túto metódu dvakrát týždenne.

Dúfame, že vám naše tipy pomôžu. Ak poznáte aj vy ďalšie spôsoby, ako udržať tvár napätú a zdravú, nezabudnite sa s nimi podeliť.

ZDROJ brightside.me

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com