50-ročná kamarátka vyzerala na 30 a prezradila mi svoj trik s čajovou lyžičkou. Odkedy poznám jej tajomstvo, robím to tiež!

Každá žena sa chce páčiť a vyzerať čo najlepšie. Pribúdajúcim vekom sa však začínajú objavovať vrásky a to žiadnu z nás nepoteší. Aj keď starnutie a vznik vrások zastaviť sa zastaviť nedá, možno ho podstatne spomaliť. A netreba na to ani žiadne drahé procedúry či prípravky.

V boji proti vráskam je totiž skvelým pomocníkom čajová lyžička. Teda masáž čajovou lyžičkou. Tu je návod, ako na to: Večer sa odlíčte tak, ako obvykle a naneste na pleť hydratačný krém, ktorý bežne používate. Čajové lyžičky pred procedúrou dezinfikujte alpou, alkoholom alebo iným, vhodným dezinfekčným prostriedkom.

Následne schlaďte lyžičky v studenej vode a priložte si ich na pár sekúnd na horné viečka. Toto opakujte aspoň 5x po sebe. Potom rovnaký postup zopakujte aj na spodných viečkach. Pokiaľ budete tento trik praktizovať pravidelne, zbavíte sa tak tmavých kruhov a vačkov pod očami. Okrem čajových lyžičiek ýrazne pri omladení pokožky pomôže aj olivový alebo šípkový olej.

Lyžičky ponoríme do oleja, priložíme ich ku kútiku oka a jemným masážnym tlakom prechádzame smerom na okraj oka pod obočím. Rovnaký postup zopakujeme aj nad obočím, od koreňa nosa po korienky vlasov, od kútikov úst smerom k lícam až po korienky vlasov. Túto olejovú masáž je vhodné dopriať aj krku, brade a ušniciam.

zdroj: sovkusom.ru

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com