5 základných vecí, ktoré by mali byť vo vašom vzťahu keď chcete, aby bol úspešný…

Na vzťahoch treba neustále pracovať a prinášať do nich nové a nové veci, ktoré im dodajú istotu a stabilitu. Americký psychológ Willard Hadley dal na základe svojich pozorovaní dokopy 5 párov potrieb, ktoré by mali byť v každom vzťahu naplnené. Pozrite sa, ktoré sú to.

1. Komunikácia a partnerstvo:
Pre ženu je vo vzťahu neuveriteľne dôležitá komunikácia s partnerom. Rada sa rozpráva, rozoberá svoje myšlienky a pocity. Pre muža je zase dôležité, aby mu žena bola dobrou partnerkou. Nielen v zmysle lásky, ale aj tým, aby bola pre neho parťákom. Muži majú radi, keď sa ženy zaujímajú o ich koníčky a dokonca chcú byť aj ich súčasťou.

2. Nežnosť a fyzická blízkosť:
Pre ženu je dôležité, aby z mužovej strany cítila nehu a lásku. Stačí jej objatie, bozk alebo privinutie na hruď. Muž zas potrebuje fyzickú blízkosť. Ak je spokojný po tejto stránke, nemá problém prejavovať svojej partnerku rôzne nežnosti.

3. Vzor a obdivovanie:
Žena od muža chce, aby bol dobrým vzorom pre ich syna a ukážkou ideálneho partnera pre ich dcéru. Očakáva, že ich vzťah dá deťom správny príklad do života. Muž je rád, keď ho jeho partnerka pre niečo pochváli. Môžu to byť veľké veci, ale oveľa radšej sú, keď ich žena pochváli za maličkosti, ktoré robia.

4. Čestnosť a krása:
Žena potrebuje svojmu partnerovi dôverovať, a preto by jej nikdy nemal klamať alebo zatajovať pravdu. Pre mužov je zase dôležitá krása. Radi sa chvália svojimi vecami, a tak isto sa chcú pochváliť aj svojou partnerkou. Nemej dôležitá je však aj jej vnútorná krása.

5. Pohodlie a pohoda:
Ženy majú rady, keď vedia, že sú v poriadku všetky veci okolo nich. Znamená to, že dobre vychádzajú so svojim partnerom a sú finančne zabezpečené. Nemajú rady neistotu, ktorá sa môže obrátiť proti nim. Muži majú radi, keď prídu domov a čaká ich rodinná pohoda. Nemajú radi, keď sa majú vrátiť domov do prostredia plného nervozity a stresu.

 

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com