42-ročná žena prežila katastrofálnu autonehodu. Neuveríte čo zažila počas bezvedomia!

Vážne nehody a neľahké situácie v živote nám dokážu vo viacerých smeroch v živote otvoriť oči. Na život sa začneme pozerať inak, ako doposiaľ a často krát začneme vnímať aj veci medzi nebom a zemou. Svoje by o tom vedela hovoriť aj 42 ročná žena Emily, ktorá prežila katastrofálnu dopravnú nehodu.

Emily si 12.07. 2018 navždy zapamätá ako deň, kedy takmer prišla o život a kedy sa dostala mimo svojho fyzického tela. Šoférovala do práce, avšak pred tým chcela ísť ešte na kávu s kamarátkou. Bol to jej prvý deň v novej práci a bola z toho mierne rozrušená. Emily išla po ceste East End Road a nehoda sa jej prihodila, keď schádzala na cestu A40 od čerpacej stanice. To je posledné, čo si Emily pamätá.

Emily sa s druhým autom zrazila v rýchlosti 200km/hod. Ona aj druhý vodič ostali v autách úplne zaseknutí. Emily si dokázala ešte zavolať pomoc, no nič z toho si už nepamätá. Nedokázala sa hýbať a necítila si telo. Hasiči sa snažili vodičov dostať z auta čo najskôr von, avšak trvalo to vyše hodiny a pol.

Počas tohto času Emily zažila niečo, čo si navždy zapamätá a čo ju ovplyvnilo na celý život. Opísala to ako sen. Mala pocit, že sa jej sníva, že beží po poli a že sa na svoje telo pozerá zhora. Emily si je istá, že zažila mimotelový zážitok. Dôsledky na jej zdraví zanechala nehoda naozaj katastrofálne. Poranenie krčnej tepny, natrhnutá slezina a pečeň a tiež vnútorné krvácanie. Emily utrpela tiež viaceré zlomeniny.

Mala zlomenú panvu, štyri rebrá, dva stavce, fraktúru na oboch nohách a na dva dni upadla do kómy. Stav Emily bol veľmi vážny a musela podstúpiť viaceré operácie, aby ju lekári v nemocnici v Bristole mohli dať dokopy. Lekári boli nútený do tela ženy vložiť kovové skrutky a tiež doštičky, aby sa jej kosti zrástli a dokázala normálne fungovať.

Emily a tiež jej priateľ a dcérka s ktorými žije sú šťastní, že túto katastrofálnu nehodu a neľahké operácie prežila. Nehoda, ktorú Emily utrpela ovplyvnila celý jej život. Rozhodla sa o svojom zážitku napísať knihu. V knižke opisuje tiež svoj mimotelový zážitok, ktorý bol pre Emily veľmi silný a intenzívny. Výťažok z predaja knihy si Emily nechce nechať. Venuje ho na podporu leteckých záchranárov a transfúznych staníc.

ZDROJ: dailymail.co.uk

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com