32-ročný Číňan navrhol, aby s ním chudla celá rodina. Po 6 mesiacoch by ste rodinu ledva spoznali. Pozrime sa na ich premenu.

Ak chcete schudnúť, zapojte do tohto procesu aj priateľa – chudnúť budete rýchlejšie. Tento názor zdieľajú mnohí ľudia, ktorí dokázali stratiť nejaké tie kilogramy.

32-ročný fotograf Jesse z čínskeho mesta Xiamem sa rozhodol zapracovať na svojej postave. Aby to nebola taká nuda, zapojil do tohto programu aj svoju rodinu. Po šiestich mesiacoch sa on a jeho rodina zmenili na nepoznanie a všetko je to zdokumentované.

Pred a po! Jednoducho úžasné.

https://www.instagram.com/p/BdfQgNpHPGy/?utm_source=ig_embed

Mama a otec hodnotia výsledky tréningu…Všetko sa to začalo tak, že Jesseho mama sa rozhodla k nemu nasťahovať, pretože jeho žena čakala prvé dieťa a ona im chcela pomôcť.

A na tejto fotke je sám Jesse.

https://www.instagram.com/p/BdfSqXVnfbP/?utm_source=ig_embed

Jesseho otec trpel alkoholizmom a narástlo mu veľké pivné brucho. Pracoval v malej továrni na bambus. Tým, že sa rozhodol pripojiť k Jessovi upevnil vzťahy v rodine.

https://www.instagram.com/p/BdApt4unFbD/?utm_source=ig_embed

Prvým krokom bol beh, ktorý sa postupne rozvíjal na jogging. Rodina začala viac cvičiť a chodievať do fitnes centra.

https://www.instagram.com/p/BdfTBnLne8j/?utm_source=ig_embed

Zdravý životný štýl sa stal ich spôsobom života. Jesse tvrdí, že jedným z najdôležitejších úspechov v tomto projekte je, že jeho otec prestal piť.

Títo ľudia zmenili nielen svoje telá, ale aj spôsob myslenia. Čo si myslíte o iniciatíve tohto mladého chalana? Zdieľajte vaše názor dole v komentároch.

 

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com