3 znamenia zverokruhu z ktorých muži šalejú! Je to skutočne tak ? Si aj ty jednou z vyvolených?

Otázka, prečo sú ženy tak príťažlivé je už roky záhadou a dodnes dokonca nevieme, prečo sú niektorí muži a ženy príťažlivejší ako ostatní.

Psychológovia tvrdia, že to má na svedomí ich vzdelávanie a to, ako sa k nim v detstve chovali. Sexuológovia hovoria, že za to môže sebavedomie a astrológovia, že to všetko spôsobujú hviezdy. Zisťovali sme, ktoré znamenia sú u žien tie, ktoré vzbudzujú pozornosť muža 0-24hodín v týždni. Pričom však musíme povedať, že všetky ženy sú úžasné, no vyhrávajú tieto znamenia zverokruhu.

Váhy:
Sú veľmi ženské, no zároveň inteligentné, aktívne a výrečné. Ani vtedy, keď sa Váha dostane do situácie v ktorej sa bude cítiť slabá a bezmocná, sa nezabudne správať ako dáma- spásu nachádza v mužskej tvári. Tieto ženy vystihuje krása a jemná pleť s hlbokým odporom ku všetkému neatraktívnemu.

Majú rafinované spôsoby, obliekajú sa elegantne a používajú jemný parfum. Milujú šperky a obklopovanie luxusom, majú zmysel pre humor a zároveň vedia použiť aj ostré slová. Toto takisto platí u mužov. Všetko to musí byť prekrásne – od materiálne situácie až po výzor. Uprednostňujú kreatívne typy pred komerčnými – spevákov, hercov, spisovateľov, maliarov, ale v žiadnom prípade nie podnikateľov.

Sú veľmi sebakritické, ale vždy idú s dobou, sú nadčasové. Vždy majú potrebu vystúpiť z davu a poraziť konkurentky. Príkladom sú Monica Bellucci, Kim Kardashian alebo Bridgitte Bardot, ktoré sú nádherne v každom veku. A možno ste si už domysleli, že ženy narodené v tomto znamení nemajú sklony k trvalosti. Flirt a rozmanitosť sú ich hracie karty.

Pravdupovediac nezaujíma sa o mužov ako takých, chce a potrebuje byť obdivovaná a keď vstúpi do miestnosti všetci cítia tú vznešenosť a krásu, ktorú so sebou prináša. Toto je nadšenie spôsobuje u ostatných rôzne reakcie.

Vodnár:
Vysoké nároky – to charakterizuje ženu v znamení Vodnára. Trvajú na tom, aby sa k nim ich milenec správal s rešpektom a úctou. Sú zmyselné a veľmi inteligentné. V spoločnosti sa cíti ako kráľovná, rada chodí na párty a je pripravená prijať pozvanie od toho, kto sa jej páči aj na poslednú chvíľu. Nevie klamať.

Ženy narodené v tomto znamení sú nepredvídateľné a preto je komunikácia s nimi zaujímavá a napínavá. Pôvabnosťou a skromnosťou môže pôsobiť tak vášnivo na muža, že to prekvapí aj toho, kto sa vyzná v ženskej psychológií. Chová a robí to, čo chce, neberie do úvahy žiadne výhovorky. Jej chovanie k ostatným je záhadou pre všetkých.

Miluje krásne veci, ba aj ľudské telo, takže rada prijíma komplimenty na jej telo. Zaujíma sa o život svojho partnera a práve táto vlastnosť ju robí tak príťažlivou, pretože muž sa v tejto pozícií cíti potrebným.

Panna:
Sú optimistické, no zároveň emotívnejšie ako ostatné ženy. Emotívnosť však hravo zvládajú a svoje pocity ovládajú na jednotku. Nikdy neviete, po čom túži. Je vážna a dôstojná – žena, záhada.

Dokáže byť veľkorysá, trpezlivá a milá a na druhej strane cieľavedomá a chladná. Vždy sa riadi svojim mozgom, namiesto srdca. Vždy presne vie, čo muž chce. Keď muž niečomu nerozumie, ona mu pomôže situáciu pochopiť. Je totiž skvelým analytikom. Má praktické a realistické ciele a k tomu správny prístup. Nevydá sa tak skoro a už vôbec nie pre peniaze. Muži v nej mnohokrát nájdu anjela.

Úžasne vedie domácnosť, vie narábať s peniazmi, je skvelá matka a partnerka. Sex však považuje za dôležitý len za účelom splodenia detí, namiesto potešenia. Pravidlom však je, že je atraktívnou vo vyššom veku. Má však jednu nevýhodu – nedokáže prijať názory druhých, je netolerantná voči kritike. Ak ste proti jej názorom, nemáte u nej žiadnu šancu.

Je ťažké povedať, či muži v skutočnosti obdivujú viac tieto znamenia ako ostatné, no podľa astrológie áno. Čo si o tom myslíte Vy? Napíšte nám v komentároch a nezabudnite tieto informácie zdieľať so svojimi priateľmi a známymi na sociálnych sieťach.

ZDROJ: zabava4u.tiscali.cz

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com