3 znamenia zverokruhu, ktoré dokážu odrážať negatívnu energiu od druhých! Patríte medzi ne aj vy?

Spread the love

Niekedy aj tí ľudia, ktorí neveria v astrologické predpovede cítia, že sú konfrontovaní vecami a udalosťami, ktoré veda nedokáže vysvetliť. Je jedno, či veríte alebo nie, niekedy sa stretnete s neuveriteľne silnými osobnosťami so silnou aurou.

 

Existujú aj také aury, ktoré dokážu pohltiť energiu a niektoré dokonca odrážajú negatívnu energiu. Astrológovia si už dávno všimli, že len 3 znamenia zverokruhu majú trvalú auru. Je tak silná a neotrasiteľná, že ich majitelia sú v podstate neporaziteľní.

Kozorožec:

Ľudia, ktorí sú chránení súhvezdím Kozorožca, sú neuveriteľne silné a neotrasiteľné osobnosti. Neveria v znamenia a predpovede, spoliehajú sa len na suché fakty a nevyvrátiteľné dôkazy. Títo ľudia vždy dodržiavajú svoje zásady a nepochybujú, že majú pravdu. Kozorožec nikdy nebude nasledovať dav, ale skôr ho bude riadiť a poučovať.

Počas rozhovoru sú väčšinou ticho, ale zapamätajú si každé slovo partnera, aby ho potom mohli použiť proti nemu. Keď s niekým radi komunikujú, opatrne, krok za krokom, sa začnú otvárať. Ak je niekto znechutí, prestanú sa s ním hovoriť. Neviditeľné brnenie chráni Kozorožcov pred tmou.

Blíženci:

Ľudia narodení v súhvezdí Blížencov sa ľahko zbavujú negativity v komunikácii. Neprenášajú svoje problémy na iných a nesťažujú sa. Títo neuveriteľne pozitívny ľudia dokážu vašu zlú energiu rozpustiť vo vlnách okolo vás. Blíženci sú náchylní na chválu a dobré slová, ale absolútne nepriepustní voči kritike a klamstvám. Ich aktívne pole údajne rozpúšťa všetky zlé energie vo vesmíre.

Vodnár:

Dojemný a citlivý Vodnár reaguje veľmi bolestivo na zradu, hnev a pokrytectvo. Do istej miery je dôverčivý, za čo platí po celú dobu. Faktom je, že Vodnár vidí v ľuďoch len to dobré a nevšíma si to zlé. Avšak, zástupcovia tohto znamenia zverokruhu majú svoj vlastný osvedčený spôsob, ako sa vysporiadať s negatívnymi: skryjú sa do seba a nič zlého neprepúšťajú.

Každé zo znamení zverokruhu má svoju vlastnú jedinečnú auru. Strelec, Škorpión a Rak majú auru deštrukcie. Lev, Panna a Ryby majú sklon vytvárať si domnienky. Baran, Býk a Váhy zvyčajne idú vlastnou cestou, bez ohľadu na slová a činy iných.

You Might Also Like