3 najhoršie znamenia zverokruhu pre vzťah. S kým je partnerský vzťah skutočne náročný a prečo?

Pokiaľ ide o 12 znamení zverokruhu, sú medzi nimi veľké rozdiely aj v prežívaní partnerských vzťahov. Každé hviezdne znamenie má určité vzťahové návyky, ktoré ovplyvňujú spôsob, akým miluje svoj náprotivok. Zaujíma vás, ktoré sú 3 najhoršie znamenia pre vzťah? Bude to pre vás náročné, najmä ak začnete chodiť s nasledujúcimi.

Strelec: Partnerský vzťah ho zväzuje a dusí

Keď sa Strelec zamiluje, spočiatku sa vznáša na ružovom obláčiku. Nebude však trvať dlho a začne mať pocit, že ho vzťah dusí. Strelci si cenia svoju nezávislosť a chcú sa cítiť slobodne bez toho, aby sa museli k niekomu viazať.

Keď sa Strelec zbaví počiatočného pobláznenia a vráti sa do reality, bude túžiť po slobode a voľnosti. Partnerský vzťah s ním môže fungovať, ak ho partner alebo manželka nechá voľne dýchať a nechá mu vlastný priestor na fungovanie. V príliš zviazanom vzťahu sa totiž Strelec cíti nepohodlne a začne túžiť po nezávislosti iným spôsobom, možno aj po možnom rozchode.

Kozorožec: Uprednostňuje svoju prácu pred partnerským vzťahom

Kozorožec je jedným z najpracovitejších znamení zverokruhu. Venuje sa však svojej práci, ako aj koníčkom, v ktorých dosahuje úspechy, na úkor partnerského života.

Kozorožec je príliš zaneprázdnený, aby si našiel čas na svojho partnera. Z času na čas si na svoj náprotivok spomenie, ale na partnerskom vzťahu príliš intenzívne nepracuje. Kozorožec radšej prenecháva iniciatívu vo vzťahu druhému. Ak jeho partner nie je trpezlivý, vzťah môže veľmi ľahko zlyhať.

A ako Kozorožec reaguje na prípadný rozchod? Pristupuje k tomu tak, že vzťah jeho partnerky mu jednoducho nevyhovoval. Vďaka tomu, že je Kozorožec slobodný, sa môže opäť naplno venovať svojim pracovným projektom.

Lev: Vo vzťahu sa neuspokoja s menším

Ľudia v znamení Leva nie sú rozhadzovační a majú dostatok sebadôvery. Pokiaľ ide o potenciálnych partnerov, sú veľmi vyberaví. Ak chodia s niekým, o kom si myslia, že pre nich nie je dosť dobrý, vzťah ukončia. Je to preto, že Levy sa neuspokoja s mnohým a sú príliš zaneprázdnení na to, aby s niekým len tak strácali čas.

Keď sa Lev s niekým rozíde z vlastnej iniciatívy, zvyčajne netruchlí príliš dlho. Jeho sebavedomie je veľmi príťažlivé, takže určite nezostane dlho sám.

Zdroj: Yourtango.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com