2 jablká, 1 citrón a kúsok zázvoru: Najrýchlejší detox, prevencia chorôb a posilnenie imunity – TENTO nápoj vám bude mimoriadne chutiť!

Spread the love

Detoxikačný nápoj zo šťavnatého citróna, zázvoru a jablka skvele chutí a urobí s vaším zdravím hotové divy. Vyskúšajte!

Stačí skombinovať správne suroviny a začnú sa diať zázraky.

Máte pocit, že vaše črevá ešte dovolenkujú a sú spomalené? Skôr, ako sa ručička na váhe pohne nesprávnym smerom, urobte, čo sa dá. Tento nápoj vám bude nielen chutiť! Je jednoduchý, účinný a navyše prírodný.

Odborníci sa zhodujú, že konzumácia 1 jablka denne významne znižuje spotrebu liekov na predpis. Zázvor podporuje činnosť čriev, zabraňuje nafukovaniu a pomáha odstraňovať z tela jedovaté látky. Citrón obsahuje vitamín C a dôležité antioxidanty, ktoré vynikajúco fungujú ako detoxikačný prostriedok. Soľ napomáha tráveniu, odstraňuje nahromadené toxíny a zároveň ich neutralizuje. Na prípravu tohto nápoja budete potrebovať len 5 minút.

 

Pripravte si:

  • ½ šálky teplej vody
  • ½ šálky 100% jablkovej šťavy
  • ½ lyžičky himalájskej soli
  • 2 lyžice citrónovej šťavy
  • 1 lyžička zázvoru

Ako na to?

Zohrejte vodu a dajte pozor na to,a by nevrela. Pridajte soľ a dobre premiešajte. Na záver primiešajte ostatné suroviny a nápoj je pripravený.

Zázvor – podporí činnosť čriev, odstráni z tela jedovaté látky

Citrón– obsahuje vitamín C a antioxidanty, ktoré majú detoxikačný účinok

Soľ – pomáha pri trávení a odstraňuje nahromadené toxíny

Jablko – naštartuje metabolizmus

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

You Might Also Like