19-ročný muž vystrájal v Nových Zámkoch: Najskôr polonahý v potravinách pýtal zmrzlinu, potom…

Horúce víkendové počasie zrejme uškodilo 19-ročnému mužovi z okresu Nové Zámky, ktorý sa počas včerajšieho dňa (12.06.2022) v centre Bratislavy – na Hviezdoslavovom námestí dopustil verejného pohoršenia.

Hliadka bratislavskej Pohotovostnej motorizovanej jednotky bola vyslaná na Hviezdoslavovo námestie, kde sa mal nachádzať muž ktorý sa správal nevhodne na verejnosti. Po príchode na miesto policajti spozorovali polonahého muža, zodpovedajúceho opisu. Ten sa k spáchaniu tohto skutku na mieste priznal. Vyťažením svedkov tejto udalosti ako aj okolitých prevádzok bolo zistené, že muž najprv do pol pása vyzlečený vošiel do prevádzky potravín, kde si chcel zakúpiť jahodovú zmrzlinu, avšak predavačka ho odmietla obslúžiť. Následne muž obťažoval okoloidúce ženy, strkal si ruku pod nohavice kde si chytal prirodzenie a vykonával na zemi pohyby napodobňujúce súlož. Týmto konaním vyvolával pohoršenie návštevníkov historického centra Bratislavy.
Policajti muža na mieste obmedzili na osobnej slobode a eskortovali na policajné oddelenie, za účelom vykonania potrebných úkonov.

zdroj: Polícia SR – Bratislavský kraj

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com