15 ročná Geogria nedovolila, aby jej Downov syndróm, ktorým trpí, zničil sen stať sa modelkou

Mať sny je dôležitou súčasťou každého človeka. Motivujú nás byť lepšími, viac na sebe pracovať a veriť v dobro tohto sveta. Ak by sme nesnívali, sny by sa nám nikdy plniť nemohli. Veľký sen malo aj teraz už 15-ročné dievčatko s Downovým syndrómom.

Georgii Traebertová už od malička snívala o tom, že bude modelka. Je známe, že deti s Downovým syndrómom sú obzvlášť empatické a citlivé, a preto sa jej matka Rubia rozhodla zdvihnúť svojej dcérke sebavedomie a urobiť jej pár umeleckých fotografií. V tom čase mala Georgii 12 rokov. Hneď po zdieľaní na internete získala fotografia veľa pozitívnych ohlasov.

https://www.instagram.com/p/BuZHUmFhBNs/?utm_source=ig_embed

„Všetko to začalo ako vtip. Uverejnila som jej obrázok na Facebooku a ona okamžite začala získavať množstvo lajkov. Cieľom bolo inšpirovať ďalšie deti s Downovým syndrómom. Dnes je na zozname piatich modelových agentúrach. Ale najlepšie reakcie sa objavili na Instagrame a Facebooku. Vďaka nim sa stala známa po celom svete.“ Vyjadrila sa matka malej modelky.

Prešli 2 roky a z dievčatka sa stala tvár mnohých veľkých a známych značiek v Brazílii. Georgii sa taktiež objavila v množstve televíznych reklám, ako napríklad v reklame pre jedného z najväčších šperkových dizajnérov v Brazílii. V súčasnosti má na svojom Instagrame viac než 81 000 fanúšikov a počet neustále stúpa.

https://www.instagram.com/p/But4hELgatN/?utm_source=ig_embed

CEZ instagram.com
ZDROJmeaww.com

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com