15 najlepších párov podľa horoskopu. Vďaka týmto radám som si našla svojho celoživotného partnera!

Ak máte radi astrológiu a veríte, že ľudia sú ovplyvňovaní hviezdami, potom môže byť tento článok pre vás veľkým prínosom. Existuje 12 znamení zverokruhu. Ich predstavitelia sa navzájom líšia charakterom, zvykmi, názormi a dokonca aj energiou. Preto vznikajú rôzne páry. Niektorí sú si súdení, a iní nedokážu vydržať spolu 5 minút bez toho, aby sa nepohádali. 

Kompatibilitu znamení nájdete nižšie: 

Vodnár a blíženec:
V ich vzťahu nuda nemá miesto, pretože majú vždy čo robiť. Existuje medzi nimi silné psychologické spojenie, ktoré im umožňuje čítať myšlienky toho druhého. Obidvaja túžia po individualizme a navzájom si cenia vlastnosti svojej polovičky.

Ryby a škorpión:
Panuje medzi nimi veľmi zaujímavý vzťah. Bez slov pochopia to, na čo myslí ten druhý. Neexistujú medzi nimi žiadne tajomstvá, po prvé, pretože si dokážu občas čítať myšlienky, a po druhé, pretože vo vzťahu si zakladajú na dôvere a pravde.

Váhy a blíženci:
Existuje medzi nimi silné intelektuálne spojenie. Vždy nájdu zaujímavé témy, ktoré dokážu rozoberať hodiny, navzájom sa učia nové veci a spolu sa tak rozvíjajú. Zdroj pôžitku pre Váhy a Blíženca spočíva v duševnej interakcii. Je to dialóg, ktorý im pomáha nájsť nové spoločné aktivity pre ich dušu a telo.

Lev a strelec:
Medzi týmito predstaviteľmi sa nachádza jedno z najsilnejších duchovných spojení. Spolu sa dokážu očistiť od negatívnych energií a dennodenne sa napĺňajú láskou. Keď takéto znamenia vytvoria pár, stanú sa múdrymi a pripravenými pomôcť celému svetu. Priatelia ich majú za rodinných psychoterapeutov.

Býk a rak:
Tieto dve znamenia si vo vzťahu cenia spoľahlivosť a stabilitu. Býk s rakom si navzájom dôverujú a sú vždy pripravení pomôcť si navzájom. Čím dlhšie sú spolu, tým silnejší je ich vzťah.

Ryby a škorpión:
Panuje medzi nimi veľmi zaujímavý vzťah. Bez slov pochopia to, na čo myslí ten druhý. Neexistujú medzi nimi žiadne tajomstvá, po prvé, pretože si dokážu občas čítať myšlienky, a po druhé, pretože vo vzťahu si zakladajú na dôvere a pravde.

Ryby a býk:
Býk je pre rybu spoľahlivým ochrancom a ryby pre býka sú zdrojom inšpirácie. Tieto dve znamenia sú síce mierne odlišné, no astrológovia ich považujú za spriaznené duše.

Panna a kozorožec:
Práve živel zeme spája tieto dve znamenia do silného spojenia. Kozorožec prináša vo vzťahu finančnú stabilitu, zatiaľ čo panna prináša harmóniu.

Strelec a baran:
Akonáhle sa stretnú títo predstavitelia živlu ohňa, vznikne medzi nimi silná vášeň. V posteli im to skvelo klape. Strelec a baran milujú zábavu, zároveň radi odpočívajú a milujú, keď môžu cestovať spolu.

Škorpión a rak:
Obaja sú schopní zažiť širokú škálu emócií a pocitov a preto občas bývajú veľmi citliví. Sú veľmi pozorní a láskaví k svojmu partnerovi, ktorý im to opláca v iných oblastiach. Škorpión a rak sa jednoducho nikdy nepohádajú tak, aby sa dokázali rozísť.

Kozorožec a býk:
Radi sa spolu strácajú vo svojich predstavách. Spoločné plánovanie a snívanie do budúcna posilňuje ich vzťah. Čím viac snov si zrealizujú, tým sú spolu šťastnejší.

Panna a býk:
Panna a býk nikdy nezasahujú do osobného priestoru partnera, ale zároveň sa cítia, akoby boli jedna osoba. Vedia si spoločne oddýchnuť a zrelaxovať sa a nezabúdajú rešpektovať navzájom svoje záujmy.

Baran a vodnár:
Ich vzťah sa začína oddaným a bezstarostným priateľstvom. Jemné pocity sa v nich rodia postupne, no zostávajú v nich už navždy. Nemajú radi stereotyp, neustále hľadajú dobrodružstvo, ktoré im pomáha dostať sa von z rutiny.

Lev a baran:
Obe znamenia sú veľmi živé a kreatívne. Keď sú spolu, tvoria akoby ohňostroj, ktorý ohrieva všetkých naokolo svojím teplom. Je u nich zakorenená hlboká túžba preskúmať svet spoločne a naplniť svoj život farbami.

Rak a ryby:
Ich vzťah je riadený vodným živlom. Majú jeden biotop, rovnaké hodnoty, ciele a názory. Rak a Ryby sú hrdí, že si navzájom rozumejú a na veci majú rovnaký názor.

Strelec a vodnár:
Majú rovnaké hodnoty a ideály, no Vodnár je inovátor a Strelec je umelec a idealista. Ak chcú zrealizovať svoje sny, stačí im, aby boli spolu a všetko dokážu.

Veríte na horoskopy? Kompatibilita znamení môže pomôcť mladým ľudom pri výbere partnera a taktiež im pomôže ubezpečiť sa o správnosti svojho výberu.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com