13 rokov nechával sviečky na mieste, kde zomrel jeho syn. Jedného dňa tam našiel lístok!

Smrť blízkej osoby je ťažká pre každého z nás. Obrovský šok zažila aj rodina 22-ročného Raymonda Olsona, ktorý zomrel pri autonehode. Sedel na sedadle spolujazdca. K nehode došlo na ceste v Kalifornii. Cesta patrila súkromnej spoločnosti. Raymondov otec nechával na mieste činu kvety a sviečky 13 rokov. Ray Olson sa obával, že tam spoločnosť začne stavať a na Raymonda sa navždy zabudne… Mal pravdu, ale len čiastočne.

Keď spoločnosť plánovala v roku 2016 začať stavebné práce, zamestnanci si všimli sviečky, ale nevedeli, komu patria. Jeden zo zamestnancov zanechal na mieste odkaz so žiadosťou o poskytnutie kontaktných informácií.

Keď si ho Ray prečítal, pomyslel si to najhoršie – zákaz vstupu na pozemok, kde sa mala výstavba uskutočniť. Mýlil sa! Vedenie spoločnosti sa rozhodlo, že lokalita bude rodine k dispozícii natrvalo.

Na mieste sa objavila pamätná tabuľa, ktorou si spoločnosť uctila pamiatku zosnulého. Na mieste sa nachádza aj nová lavička. Chevron si zaslúži všetok obdiv, ktorý môže dostať!

Zdieľajte tento inšpiratívny príbeh na Facebooku. O pekných gestách sa musí hovoriť.

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com