12 zázračných fráz, ktoré zaúčinkujú na každého muža! Bude váš ešte skôr, než si to stihnete uvedomiť

Umenie vedieť komunikovať s mužmi sa nevyučuje na škole, všetko sa musíme naučiť samy vďaka skúsenostiam. Koľko potenciálnych nápadníkov ženy stratia len preto, že nevedia vyjadriť svoje pocity. No verte mi, že pre mužov je to rovnako ťažké, ako pre ženy.

Komunikácia vo vzťahu je veľmi dôležitá. Ak sa dvaja ľudia nedokážu pozhovárať a vládne medzi nimi ticho, ako sa môžu stať blízkymi? Ak chcete zaujať muža, zapamätajte si a použite tieto jednoduché frázy, ktoré na neho zaúčinkujú.

„Si pravý gentleman!“
Pre človeka nie je nič príjemnejšie, ako keď mu pohladíte ego. Ak si všimnete, že sa správa ako pravý gentleman, nezabudnite to pochváliť.

„Vždy sa pri tebe naučím niečo nové.“
Pokiaľ vás rozhovory s ním bavia a sú zaujímavé, dajte mu vedieť, ako si ceníte jeho intelektuálneho schopnosti.

„Ty vždy vieš, ako zlepšiť môj deň!“
Dajte mu vedieť, že je lúčom slnka vo vašom živote. Táto fráza spôsobí, že sa bude cítiť dôležitý a bude sa snažiť viac, aby ste boli šťastnejšia.

„Zriedka sa stretávam s takým ambicióznym a odhodlaným mužom, ako si ty!“
Ak poviete túto frázu na začiatku vášho vzťahu, získate si tým u muža dôveru a dokážete, že si skutočne s ním chcete budovať spoločnú budúcnosť.

„Nemôžem sa dočkať nášho ďalšieho stretnutia.“
Z týchto slov bude muž nadšený a bude sa tiež tešiť na ďalšie stretnutie. Uistite sa, že pochopí, že sa s ním cítite skvelo a máte radi jeho spoločnosť.

„Ako veľmi si želám, aby si bol teraz pri mne.“
Je úplne normálne, keď chcete vidieť človeka, ktorého máte rady. Muži sa radi cítia, že sú potrební a dôležití v živote svojich žien. Dajte mu vedieť ako vám chýba.

„Len pri tebe chápem, čo je to skutočná láska.“
Bez ohľadu na to, ako sentimentálne to môže znieť, váš partner by mal vedieť, ako ho milujete. Bude sa cítiť jedinečný a milovaný.

„Keď som s tebou, nebojím sa ničoho.“
Muž miluje, keď žene môže poskytnúť bezpečnosť a ochranu. Vy mu na oplátku ukážte, že ho budete vždy nasledovať.

„Vždy sa ti podarí rozosmiať ma.“
Po toľkých rokoch spoločného bývania už vie, ako vám dokáže rozjasniť váš deň a potešiť vás, keď ste smutná.

„Nikdy som sa s nikým necítila tak dobre, ako sa cítim s tebou.“
Ste silné a nezávislé, a preto by ste prežili aj bez partnera. Nepotrebujete sa hneď usadiť a váš partner to vie, no chcete byť s ním, pretože sa pri ňom cítite skvelo. Dajte mu vedieť, ako sa pri ňom cítite.

„Nedokážem vyjadriť slovami, ako ťa milujem.“
Táto fráza sa môže zdať ako nejaké nemotorné vyznanie lásky z vašej strany. Ale váš muž to ocení, ak to poviete so všetkou úprimnosťou.

„Chcem byť s tebou do konca života.“
Povedzte mu, že vaša budúcnosť je on a neexistuje žiadna iná cesta.. Povedzte mu, že za 50 rokov sa stále budete chcieť držať za ruky, stále sa budete chcieť pozrieť do jeho očí. Je jediný muž v živote, ktorého tak milujete.

Pamätajte, že komunikácia ženy a muža, postavená na falošnosti a prázdnom koketovaní nikdy k ničomu nepovedie. Nedávajte nikomu falošné nádeje, lebo môže druhej osobe zničiť život. Zanecháte v ňom hlbokú ranu a nedôveru k ľudom.

Ak však máte pocit, že ste našli spriaznenú dušu, neskrývajte to. Bohužiaľ sme vychovaní tak, že prejav úprimnosti vo vzťahoch považujeme za slabosť.

Snažte sa udržať váš vzťah, nech je bezpečným prístavom v tomto svete falošnosti, pokrytectva, sebectva a krutosti.

ZDROJ: takprosto.cc

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com