107-ročný muž vykonáva svoje povolanie neuveriteľných 97 rokov! Vďaka tomu sa stal najslávnejším holičom na svete!

Anthony Mancinelli, to je meno muža, ktorého ani po 97 rokoch neprestalo baviť svoje povolanie, a ktorého entuziazmus závidia mnohí. Pracuje ako holič v jednom z najväčších miesto Ameriky, slávnom New Yorku. V tomto zamestnaní pokračuje aj napriek svojmu vysokému veku 107 rokov. Pracovať ho stále baví a na svoju prácu sa nesťažuje.

Čím sa teda preslávil? V roku 2007 získal svoje prvé ocenenie v Guinnessovej knihe rekordov práve za to, že toto povolenie vykonával tak neuveriteľne dlho, vyhlásili ho totiž za toho najstaršieho holiča. Na čo je, samozrejme, aj patrične hrdý.

Podľa rozhovoru, ktorý uviedol pre istý časopis, do dôchodku sa ešte nechystá a s elánom vo svojej práci mieni pokračovať aj naďalej. Rovnako prezradil aj niekoľko informácii o svojom živote. Zaspomínal si aj na svoju manželku, ktorá zomrela pred takmer pätnástimi rokmi.

Stále mu chýba a ľutuje, že aj ona nemala to šťastie a nedožila sa s ním dneška. Na druhú stranu sa za pochválil, že medzi jeho zákazníkov patrí aj dieťa. Striháva totiž svojho 81 ročného syna. Jednoducho povedané, vo svojej práci sa našiel, a tým by mohol ísť príkladom mnohým.

ZDROJ: youtube.com

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com