10 neuveriteľných dôvodov, prečo sa ľudia dokázali rozviesť. Dokázali by ste sa za takéto veci rozviesť aj vy?

Zvyčajne si myslíme, že len vážne problémy, ako je podvádzanie stojí za rozvodom ľudí, no niekedy sa ľudia rozhodnú rozviesť kvôli skutočne divným a hlúpym veciam. Zozbierali sme 10 absurdných, ale skutočných dôvodov, ktoré stoja za rozvodom ľudí.

Špinavý riad:
Ako často bojujete so svojim milovaným kvôli špinavému riadu? Dokážete si predstaviť, že špinavý pohár môže byť príčinou rozvodu? Istý muž tomu tiež neveril, no jeho manželka ho opustila kvôli špinavému poháru v umývadle. Myslela si, že je to znamenie ľahostajnosti jej manžela k ich vzťahu.

Ignorovanie správ:
Keď sa nabudúce rozhodnete prečítať správu a neodpovedať, rozmyslite si to dvakrát, pretože ju možno použiť na súde proti vám. Žena z Taiwanu sa rozviedla so svojím manželom, pretože po prečítaní správ jej na ne neodpovedal. Dokonca na súde ukázala správy ako dôkaz.

Sociálne média: Strávime veľa času na stránkach sociálnych médií, no niektorým z toho prepne. Napríklad žena z Indie sa rozhodla rozviesť s manželom potom, ako nezmenil svoj vzťah na facebooku zo „slobodný“ na „ženatý“.

Nevhodné správanie pri stole:
Kuvajtská žena požiadala o rozvod po týždni manželstva, pretože zistila, že jej manžel používa chlieb a nie vidličku na konzumovanie hrášku. Žena bola doslova šokovaná týmto správaním.

Prádlo:
Fanúšik futbalu sa rozviedol kvôli problémom s prádlom. Zvyčajne si pýtal autogramy futbalistov na tričko a jeho žena sa rozhodla tieto tričká vyprať, v dôsledku čoho sa všetky podpisy zmazali.

Makeup:
Len niekoľko dní po svadbe sa rozhodol muž rozviesť, pretože videl svoju ženu prvýkrát bez make-upu. 34-ročný muž nechápal, prečo nevyzerá tak pekne ako pred svadbou. Obvinil 28-ročnú ženu za to, že ho klame tým, že používa toľko kozmetických prípravkov, vrátane falošných mihalníc.

Politické názory:
Po 22 rokoch manželstva sa žena z Kalifornie rozhodla rozviesť, keď zistila, že jej manžel hlasoval za Donalda Trumpa. Tvrdí, že sa cítila zradená: „Mám pocit, že som otvorila novú stránku môjho muža, ktorú som si predtým nikdy nevšimla.

Upratovanie:
V roku 2009 sa nemecká žena rozviedla po 15 rokoch manželstva. Hovorí, že jej muž bol posadnutý čistením. Myslela si, že je len prehnane starostlivý, no keď prebúral stenu len preto, že sa zašpinila, uvedomila si, že toho má dosť.

Zamilované listy:
V Taliansku sa 99-ročný muž rozhodol ukončiť manželstvo, ktoré trvalo 77 rokov. Našiel listy, ktoré jeho žena písala tajnému milencom v 40. rokoch minulého storočia. Žena sa snažila zachrániť svoje manželstvo a presvedčiť svojho manžela, aby zostal, ale ten bol neoblomný.

Prezývka v telefóne:
V roku 2009 sa saudská žena rozviedla, keď sa dozvedela o prezývke, pod ktorou si ju jej priateľ uložil v telefóne. Bolo to „Guantanamo“ – vojenské väzenie v Spojených štátoch. Žena sa urazila a okamžite požiadala o rozvod. Muž sa ju snažil presvedčiť, že je to len hlúpy vtip, no neúspešne.

Myslíte si, že tieto dôvody sú dostatočne silné na rozvod? Zdieľajte svoj názor s nami.

ZDROJ: brightside.me

 

Vložiť komentár

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com