10 jednoduchých tipov ako trvalo schudnúť bez diéty, cvičenia a hladovania

Spread the love

Nesprávna strava vedie ku intoxikácii tela. To je jedna z hlavných príčin metabolických porúch. Všetci obézni ľudia majú problémy s trávením. Potrebujú nielen schudnúť, ale aj vyčistiť gastrointestinálny trakt a krv, aby ich telo mohlo správne fungovať. Ako schudnúť doma bez diéty

 

Pite detoxové nápoje:
Surové potravinárske vlákna vám dajú do poriadku tráviace procesy. Snažte sa piť najmenej jeden nápoj denne zo surovej zeleniny alebo ovocia rozmixovaného v mixéri. Môžete do nich pridať kefír alebo jogurt.

Konzumujte červené víno:
Pohár červeného vína denne zníži hladinu cholesterolu a pomôže bojovať proti infekciám močových ciest.

Aktívne uhlie:
Aktívne uhlie je spálené drevo, materiál organického pôvodu. Látka, ktorá absorbuje toxíny, ťažké kovy a dokonca aj jedy, absorbuje všetko, čo je zlé a odstraňuje ju z tela.

Voda s jablčným octom:
Jedna čajová lyžička jablčného octu stačí na pohár vody. Pite jeden pohár ráno pol hodiny pred jedlom.

Vylúčte rafinovaný cukor zo stravy:
Použitie rafinovaných výrobkov a umelých sladidiel vedie k nadmernej akumulácii glukózy v krvi. Zvýšená hmotnosť zvyšuje riziko vzniku cukrovky a kardiovaskulárnych ochorení. Keď prejdete na organický hnedý cukor, javorový sirup alebo iné prírodné sladidlá, ako je sušené ovocie, vaša túžba po sladkostiach začne klesať.

Jedzte organické produkty:
Ak žijete v meste, nakupujte výrobky buď na trhu od ľudí, ktorí ich vypestovali vo svojej záhrade a farme, alebo v eko-obchodoch. Existuje tu väčšia záruka, že vo vašej zelenine a mäse nebudú žiadne pesticídy ani antibiotiká.

Vyčistite vzduch v dome:
Pomôže pravidelné čistenie prachu, obyčajný čistič vzduchu alebo soľná lampa.

Pite zelený čaj a vzdajte sa kávy:
Káva obsahuje cafestol, ktorý zvyšuje hladinu cholesterolu. Zelený, biely alebo bylinný čaj pomáha predchádzať akumulácii zlého cholesterolu.

Používajte probiotické produkty:
Medzi ne patrí kefír, čistý jogurt, kyslá kapusta, zrelý syr, polievky, nátierky a tmavá čokoláda. Takéto produkty zlepšujú tráviaci trakt.

Pite ionizovanú vodu:
Je bohatá na molekuly aktívneho uhlia. Ionizovaná alkalická voda je silný antioxidant, ktorý dokáže neutralizovať voľné radikály.

Choďte do sauny a trénujte:
Pri potení sa telo prirodzene zbavuje toxínov. Snažte sa venovať aspoň jednému kardio cvičeniu každý deň a posilníte si tak obehovú sústavu.

Program čistenia organizmu doma by mal byť vykonávaný systematicky a pravidelne. Komplexný program čistenia tela bude fungovať, ak budete postupovať podľa všetkých jeho bodov.

 

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like