Zistíte aký je váš osud. Deň a mesiac v ktorom ste sa narodili úzko súvisia s vašou osobnosťou a povahou.

Zodiac Signs twelve horoscopes with universe space and stars

Spread the love

Azda každý z nás si aspoň z času na čas prečíta horoskop, aby nahliadol aspoň trošinka do budúcnosti ale zároveň do samého seba. Omnoho viac však o osobnosti človeka dokáže povedať konkrétny deň a mesiac narodenia. Práve nimi je totiž ovplyvnená naša podstata.

Pondelok:
Pondelok – prvý deň v týždni o tebe prezrádza, že máš všetky predpoklady na to byť prvou osobou v akomkoľvek tíme. Občas si však neveríš a svoje kreatívne nápady si, žiaľ, nechávaš len pre seba. Rodina a najbližší priatelia sú pre teba základom.

Utorok:
Si veľmi citlivý na kritiku a nespravodlivosť ťa dokáže skutočne rozhnevať. Život si užívaš a vidíš aj tie najmenšie krásy, ktoré iným unikajú. Si obklopený ľuďmi, ktorí ťa majú úprimne radi a vedia oceniť tvoj zmysel pre humor.

Streda:
Ovládate kúzlo dokonalej organizácie, všetko v živote si viete svedomite roztriediť a riešenie problémov pre vás nie je žiadnou neznámou. Máte rada spoločnosť a kvalitnú komunikáciu, dobrú knihu a prácu, ktorá vás baví a napĺňa.

Štvrtok:
Si charizmatický človek, vďaka čomu si dokážeš získať množstvo ľudí. Tvoj optimizmus a nadhľad je pre iných inšpirujúci. Máš mnoho koníčkov a záujmov, no často sa stáva, že ťa po chvíli začnú nudiť, keďže stále potrebuješ nové impulzy.

Piatok:
Si človek, ktorý ma skvele vyvinutú intuíciu a môže sa na ňu vždy spoľahnúť. Si emotívne založená osoba, ktorá má silné sociálne cítenie. Mal by si využívať svoju kreativitu a nesmiernu fantáziu. Cudzie ti nie sú ani rôzne druhy umenia.

Sobota:
Si perfekcionista, ktorý túži prežiť svoj život podľa seba. Si tvrdohlavý a často si dokážeš presadiť to, čo chceš. Za svojim cieľom a snom si dokážeš ísť skutočne vytrvalo. Máš v sebe povestnú iskru a pre ostatných si symbolom atraktivity a šarmu.

Nedeľa:
Aj keď rád tráviš čas s priateľmi, veľmi kvalitne si dokážeš čas strávený osamote. Často nad vecami príliš dlho premýšľaš a poznámky iných si až priveľmi berieš k srdcu. Si emocionálne založená osoba, ktorá dbá o blaho a dobrý pocit iných.

Jednotlivé dni v mesiaci majú taktiež svoje čaro a narodeným dáva do vienka iné, jedinečné vlastnosti. 

 1. deň v mesiaci

Ste silná a nezávislá osobnosť, ktorá má predpoklady byť vodcom. Nemáte radi, ak vám iní diktujú to, čo máte robiť. Práve preto by vám vyhovovalo, keby riadite vlastný biznis.

 1. deň v mesiaci

Ste optimisticky naladený človek, ktorý dbá aj o šťastie iných. Máte dobre rozvinutú intuíciu a s najväčšou pravdepodobnosťou inklinujete k umeniu alebo kreatívnym činnostiam.

 1. deň v mesiaci

Na ostatných pôsobíte ako magnet a ľudia si vás zapamätajú už po prvom stretnutí. Máte skutočne silnú charizmu a taktiež dobré komunikačné schopnosti.

 1. deň v mesiaci

Vážite si ťažkú prácu a sami sa viete do každého problému zahryznúť a rozlúsknuť ho. Ste obetavou a veľmi starostlivou rodičom, partnerom i kamarátom. Ľudia vás majú veľmi radi a tiež obdivujú vašu svedomitosť.

 1. deň v mesiaci

Ste skutočnými majsterami slova, máte skvelú slovnú zásobu a viete sa bravúrne vyjadrovať. Mnoho ľudí narodených v tomto dni sa živí písaním či moderovaním.

 1. deň v mesiaci

Ste emotívne založená osoba a v ľuďoch vždy vidíte to najlepšie. Viete odpúšťať, no veľakrát to iní využívajú. Veríte v osudovú lásku a nič vám nezabráni v tom, aby ste našli svoju spriaznenú dušu.

 1. deň v mesiaci

Ste rodenými filozofmi a to v tom najlepšom zmysle slova. V každej situácii sa viete vynájsť a do karát vám hrá aj váš šiesty zmysel. Máte bystrý úsudok a ľudí viete odhaliť už po prvom stretnutí.

 1. deň v mesiaci

Máte tendenciu byť lídrom v každom kolektíve i v práci. Idete si nekompromisne za svojím, čo vám v živote prináša len výhody. Iní vás obdivujú kvôli húževnatosti a vašej večnej vízii pozitívneho konca.

 1. deň v mesiaci

Ste veľmi inteligentná osoba a máte všetky predpoklady venovať sa vedeckej alebo výskumnej činnosti. Často vám napadne skvelá myšlienka, inovácia alebo „vynález“, no na vašu škodu sa veľmi rýchlo vzdáte samotnej realizácie alebo posunu vpred.

 1. deň v mesiaci

Ste šťastlivec, ktorý vykľučkuje z každej situácie s profitom. Vášmu šarmu ľudia len ťažko odolávajú a vďaka tomu je vám dovolené obchádzať alebo dokonca meniť pravidlá.

 1. deň v mesiaci

Milujete prírodu a životnú pohodu. Ste emotívna osoba, dokáže v iných vycítiť ich pravú podstatu. Ste pozitívne naladená a ovládate kúzlo nájdenia harmónie. Pre ostatných ste inšpiratívnou osobou a príkladom šťastného života.

 1. deň v mesiaci

Vždy máte dostatok energie a zakaždým ju musíte nejako zužitkovať. Ste typ človeka, ktorý dokáže rozhýbať a nakopnúť nielen seba, ale aj iných. Po vašom boku sa ľuďom darí a sú omnoho šťastnejší.

 1. deň v mesiaci

Aj keď je pre mnohých trinástka nešťastným číslom, sama viete pravdu o opaku. Ste rodeným víťazom a do čohokoľvek sa pustíte, to dovediete do úspešného konca. Niet divu, že ste vždy usmiatí a dobre naladení.

 1. deň v mesiaci

Milujete cestovanie a prírodu, spoznávanie iných krajín, kultúr a najmä nových ľudí. Celý život sa radi učíte novým veciam a životným filozofiám, čo vás duchovne posúva neustále vpred.

 1. deň v mesiaci

Aj keď niekedy neviete, čo presne chcete, neznesiete, ak vám iní tlačia svoje „rozumy“ do hlavy bez toho, aby ste ich o to žiadali. Radi si organizujete život podľa seba, a aj keď to niekedy nedopadne podľa vašich predstáv, máte dobrý pocit z nezávislosti.

 1. deň v mesiaci

Ste osobou, ktorá dokáže meniť životy a situácie vďaka svojim skvelým nápadom. Ste tak trochu záhadní a ľudia vaše ja nikdy neodhalia do hĺbky. Máte slobodnú dušu, milujete nové veci a neznášate nespravodlivosť.

 1. deň v mesiaci

Máte veľký talent, o ktorom možno ani len netušíte. Ste predurčení dosiahnuť veľké veci a zmeniť iným pohľad na svet. Mali by ste nájsť a rozvíjať svoj talent, pretože by bola škoda nechať ho navždy ukrytý pred svetom.

 1. deň v mesiaci

Ste empatická osoba, ktorej záleží na konaní dobra. Máte silné sociálne cítenie a viete bojovať za šťastie iných, častokrát i neznámych ľudí.

 1. deň v mesiaci

Ak sa na niečo zameriate, dosiahnete to, nech sa deje čokoľvek. Nikdy sa nenecháte odradiť a „nie“ alebo „nedá sa“ pre vás nie je konečnou odpoveďou.

 1. deň v mesiaci

Aj keď vám vaši blízki často vyčítajú, že ste na iných príliš mäkkí, nedajte sa odradiť. V iných vždy vidíte dobro a váš prínos na tomto svete spočíva v rozdávaní lásky a pochopenia.

 1. deň v mesiaci

Milujete spoločnosť a spoločnosť miluje vás. Máte množstvo priateľov a známych, vaša sieť kontaktov je skutočne obrovská. Máte predpoklady stať sa verejne známou osobnosťou.

 1. deň v mesiaci

Ste veľmi dobrí v hľadaní medzier a chytákov, čo dokážete zužitkovať vo svoj prospech. Vždy si všimnete aj tie najmenšie detaily a nejasnosti.

 1. deň v mesiaci

Vaša charizma a skvelé komunikačné schopnosti vás doslova predurčujú k úspechu. Mali by ste rozvíjať svoj talent na prácu s ľuďmi. Viete ich zaujať a zabaviť a pri vystupovaní na verejnosti nemáte vôbec trému.

 1. deň v mesiaci

Vaša prítomnosť je zakaždým hrejivá a vaše názory a rady každému padnú vhod. Ste dobrým a úprimným človekom, ktorý je v očiach iných stelesnením čistej duše.

 1. deň v mesiaci

Do všetkého dávate svoje maximum a pri dosahovaní cieľov nepoznáte únavu. Mali by ste si ale občas vytriediť veci, ktoré za vašu námahu a pozornosť skutočne stoja, inak je vaše úsilie často zbytočné.

 1. deň v mesiaci

Ste sebavedomá osoba, ktorá pozná svoje práva a vie si vydobyť všetko, čo jej patrí. Nikdy sa nenecháte zastrašiť a utláčať.

 1. deň v mesiaci

Máte skvelý úsudok, bravúrny postreh a výborne vyvinutý zmysel pre detail. Vaše logické a analytické myslenie z vás v očiach mnohých robí skutočného génia.

 1. deň v mesiaci

Ak niečo chcete a túžite niečo dosiahnuť, nemáte zábrany riskovať skutočne čokoľvek. Ste odvážni a odhodlaní, no niekedy by ste mali staviť na bezpečnejšiu hru.

 1. deň v mesiaci

Ste bútľavou vŕbou pre mnoho ľudí vo vašom okolí. Vaše slová vedia pohladiť na duši a váš rozumný nadhľad ľuďom otvára nové obzory.

 1. deň v mesiaci

Ste obľúbenou osobou, ktorá vnesie svetlo všade, kam sa objaví. Máte silnú charizmu, neodolateľný úsmev a iskru v očiach. V kombinácii s vašou skvelou vyjadrovacou schopnosťou to z vás robí rodeného zabávača a miláčika publika.

 1. deň v mesiaci

Svoj život si viete obdivuhodne zorganizovať a nedovolíte, aby vám len tak pretiekol pomedzi prsty. Veci riešite rozumne a vždy s chladnou hlavou, takže vás len málokedy niečo zaskočí.

Aj mesiac narodenia pridáva do vienka jedinečné vlastnosti…

Január:
Ste osoba, ktorá nemá rada dohováranie a nevyžiadané rady od iných. Svoj život si chcete žiť podľa vlastných predstáv. Máte radi dobrú spoločnosť, zábavu a ste rodeným zabávačom v okruhu svojich priateľov.

Február:
Ste kreatívna osoba, ktorá má bujnú fantáziu a tieto predpoklady často využívate v umeleckých odvetviach. Máte silné sociálne cítenie a byť stredobodom pozornosti vám vôbec nevadí.

Marec:
Aj keď svojich priateľov zbožňujete, vždy dávate na prvé miesto svoje vlastné blaho. Ste citlivá duša, no ste sebestační a akúkoľvek prekážku dokážete zdolať s gráciou. Ak vás niečo trápi, nedávate to najavo a vaše vnútro dovolíte spoznať len najbližšej osobe.

Apríl:
Milujete dobrodružstvo, nové veci a adrenalín. Ste za každú zábavu a vždy potrebujete nové impulzy. V spoločnosti si viete svojou prítomnosťou vyslúžiť záujem a ostatní sa pri vás cítia výborne.

Máj:
Ste inteligentná osoba, ktorá sa dobre cíti v spoločnosti. Baví vás učiť sa nové veci a máte veľmi dobrý všeobecný prehľad. Často ste nerozhodní alebo máte rôzne vízie v jeden deň, no na druhý vás zas zaujme niečo úplne iné.

Jún:
Ste citlivá a často aj tak trocha hanblivý človek.  V spoločnosti blízkych ľudí sa však cítite dobre a po chvíli žiarite a bavíte všetkých naokolo. Slová iných si však často beriete až príliš k srdcu a o svojich pocitoch pred inými vravíte len málokedy.

Júl:
Neradi odhaľujete svoje vnútro pred ostatnými, no v spoločnosti ste vždy dobre naladení. Milujete cestovanie ,dobrodružstvo a neplánované akcie s priateľmi. Svoju rodinu si nadovšetko vážite a je pre vás tým najdôležitejším.

August:
Ste optimistická osoba, ktorá je v spoločnosti prirodzeným stredobodom pozornosti. Občas si však chcete vychutnať chvíľu pre seba, napr. čítaním kvalitnej literatúry. Často si staviate až nereálne ciele a o budúcich činoch viac rozprávate než konáte.

September:
Ste osoba, ktorá pomôže komukoľvek a za každých okolností. Ste milí, veľmi charizmatickí  a ľuďom ste vždy sympatickí už na prvý pohľad. Ste perfekcionisti, ktorí majú radi veci zorganizované podľa seba.

Október:
Ste nezávislé a nemáte radi striktné pokyny a nariadenia. Svojich priateľov skutočne zbožňujete a puto vzťahu je pre vás posvätné. Jednáte vždy otvorene a férovo. Nemáte radi konflikty a vyhrotené situácie.

November:
Svoj život chcete žiť podľa vlastných pravidiel a beda tomu,  kto vám chce diktovať, čo máte robiť. Svoju rodinu milujete nadovšetko, a ak treba, bránite ich zubami-nechtami. Ak sa máte púšťať do nových vecí, máte vždy obavy, pretože sa cítite dobre len v zabehnutých koľajach.

December:
Máte slobodného a nespútaného ducha, preto nikdy príliš dlho neobsedíte na jednom mieste. Potrebujete vždy nové impulzy, niečomu novému sa priučiť a spoznávať nových ľudí. V spoločnosti ste mimoriadne obľúbenou osobou a ľudia sa pri vás cítia omnoho šťastnejšie.

You Might Also Like