Vždy som poctivo cvičila a dodržiavala diéty, ale aj tak sa mi nedarilo schudnúť. Potom som objavila niečo, vďaka čomu mi šli kilá dole samé.

Zdieľajte článok na

V dnešnej dobe len málokto z nás by nechcel mať o pár kilogramov menej. Správna strava a cvičenie sú ideálnym základom pre dosiahnutie vašej vytúženej postavy.

Hoci existuje mnoho spôsobov ako schudnúť, treba si uvedomiť, že hlavným cieľom chudnutia, by malo byť predovšetkým dosiahnutie zrýchleného metabolizmu.

Áno, práve zrýchlený metabolizmus (resp. nakopnutie toho vášho spomaleného) je kľúčom k tomu, aby ste mali optimálnu postavu bez diétovania a obmedzovania sa v strave po celý zvyšok života. Samozrejme nehovoríme, že teraz môžete od rána do večera jesť hranolky a už nepriberiete. Zo zrýchleným metabolizmom môžete mať vysnívanú postavu a to bez hladovania.

V dnešnom článku vám dávame do pozornosti jeden skvelý nápoj, ktorý za krátku dobu naštartuje váš metabolizmus. Nijako neublíži, zbavíte sa prebytočných tukov a vďaka detoxikácii sa zlepší aj kondícia vášho tela.

Potrebujete:

  • 1 ČL mletého zázvoru
  • 1 citrón
  • 1 zväzok petržlenu
  • 500 ml vody
  • Štipka škorice
  • 1 PL jablčného octu

Do hrnca s vriacou vodou pridajte všetky potrebné ingrediencie (petržlen a citrón nakrájaný nadrobno) a varte 5-10 minút. Preceďte, nalejte do vhodnej nádoby a nechajte zmes vychladnúť a skladujte v chladničke. Nápoj konzumujte raz denne pred spaním (150-200 ml). Urýchli to váš metabolizmus počas noci a ovplyvní hmotnosť v nasledujúcom týždni užívania.

Ingrediencie tohto nápoja nie sú zvolené náhodne.

Citrón podporuje trávenie a pred spaním je dôležité, aby žalúdok nemusel spracovávať ťažké jedlá, pretože sa tým predĺži proces trávenia.

Petržlen je známy močopudný prostriedok, ktorý pomáha znižovať opuchy a množstvo tkanivového moku. Nezabúdajte na to, že zadržiavanie vody v tele je vysoko nežiaduce.

Zázvor má protizápalové vlastnosti, ktoré pomáhajú odstrániť poruchy v zažívacom systéme, rovnako ako zbaviť sa parazitov a toxínov v hrubom čreve. Zázvor je vhodný v čerstvej ale aj sušenej forme.

Jablčný Ocot predĺži účinok nápoju a eliminuje večerné pocity hladu a chute na sladké. Vyskúšajte to aj vy a podeľte sa s vašimi výsledkami v komentároch!

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.

Zdroj:sovkusom.ru

Páčil sa Vám článok? Ak áno nezabudnite dať ,,Páči sa mi” našej stránke a budete pravidelne dostávať zaujímavé články.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like