Vyberte si jedno oko z obrázku, ktoré si myslíte, že vás najviac vystihuje a prečítajte si jeho význam.

Spread the love

Len za pomoci psychoanalýzy sa dajú odhaliť naše tajné túžby, potláčané emócie, o ktorých my sami nemáme často ani tušenie.

Naše podvedomie je jedna veľká záhada. Hoci sa nachádzame v 21. Storočí, v rozkvete nových technológií a moderných vylepšení, nikomu sa ešte nepodarilo prebádať celé ľudské podvedomie. Predpokladá sa, že jeho kompletné prebádanie potrvá ešte roky a roky. Len za pomoci psychoanalýzy sa dajú odhaliť naše tajné túžby, potláčané emócie, o ktorých my sami nemáme často ani tušenie.

Dnes vám prinášame test osobností, ktorý vám dokáže pravdivo načrtnúť aký ste človek, aké sú vaše klady, poprípade zápory. Vyberte si jedno oko z obrázku, ktoré si myslíte, že vás najviac vystihuje a prečítajte si jeho význam.

1. Srdce:
Vašim charakteristickým znakom je veľké, zlaté srdce. Ste veľmi milý, jemný a empatický človek. Dokážete s druhými veľmi súcitiť a ostatní to o vás vedia. Ľudia z vášho okolia si vás radi púšťajú pod kožu nakoľko vás poznajú. Vedia, že ste statočný a čestný človek. Žijete veľmi emotívne a radšej by ste cítili bolesť ako apatiu. To, že pomáhate druhým je na vás veľmi obdivuhodné a málokedy čakáte niečo na oplátku. Máte hlboký vnútorný svet, v ktorom vidíte ľudí častejšie lepšími ako v skutočnosti sú.

Dávajte si preto pozor, aby niektorí ľudia nezneužili vašu dobrotu. Dôveruj ale preveruj. Toto príslovie by ste si mali brať obzvlášť k srdcu, aby ste sa v budúcnosti ušetrili prípadného sklamania.

2. Roztvorená kniha:
Ak ste si vybrali práve otvorenú knihu znamená to, že ste svedomitá osoba. V živote si taktiež zakladáte na rovnováhe a oddelením práce od kariéry. Spravodlivosť je vlastnosť, ktorá vás vyznačuje asi najlepšie. Vo vašom okolí nestrpíte neprávosť a dokážete sa zastať slabších. Veľmi dbáte na svoj zovňajšok, no pri práci na ňom nezabúdate ani na svoje vnútro. Máte radi nové veci a dobrodružstvo.

Nezabúdajte však, že keď kráčate za svojim cieľom, môžu vám pomôcť pri jeho dosahovaní aj iní. Nenechávajte všetko bremeno života na svojich pleciach a vzhliadajte častejšie aj k svojej rodine.

3. Hviezda:
Hoci si to vaše okolie o vás vôbec nemyslí, hlboko vo vnútri sa cítite zranenie z minulosti. Svoje pocity často pred okolím skrývate a svojim problémom čelíte sami v skrytosti pred svetom. Vaše trápenie vás veľmi negatívne ovplyvňuje. Občas sa stáva, že pri práci odbočíte v myšlienkach k minulosti. Napriek tomu ste veľmi silná osobnosť a s trochou snahy dokážete prekonať čokoľvek!

Nehanbite sa za vaše problémy. Nie ste prvý ani posledný kto ich má. Nebojte sa porozprávať s niekým. Hoci to môže byť ťažké, nebojte sa otvoriť si srdce pre druhých. Ako vám môžu byť iní oporou, môžete byť aj vy im.

4. Presýpacie hodiny:
Ste filozofický typ. Príliš premýšľate často aj nad bezvýznamnými vecami. Milujete hádanky a pokiaľ sa nedopátrate k ich riešeniu, nemáte pokoj. Ste zároveň perfekcionista a potrpíte si na detaily. Často vo svojich myšlienkach analyzujete to, čo počujete od vášho okolia. Slovám iných prikladáte veľký význam. Často za nimi však hľadáte aj niečo, čo tam nie je. Zaujímavosťou vašej osobnosti je, že nevidíte svet čierno-bielo. Medzi dobrom a zlom nemáte určenú pevnú hranicu.

To, čo niekto môže považovať už za zlé je pre vás ešte prijateľné, no neurobili by ste to. Máte skutočne široké obzory a na svet sa dokážete pozrieť nielen svojimi očami ale akoby aj očami iných.

5. Otazník:
Ste veľmi tajomnou osobou a ostatní ľudia často nevedia, na čom pri vás sú. Hoci dokážete držať svoje emócie na uzde, aj drobnosť vás dokáže niekedy rozhádzať. Nikto vás nedokáže nikde udržať, pokiaľ si zaumienite niekam ísť. Máte tvrdohlavú povahu a robíte to, čo sami uznáte za vhodné.

Vášmu partnerovi môže vaša tvrdohlavosť niekedy prekážať, no nedal by si vás za nič na svete. Slovami rozhodne neplýtvate a dôkladne premýšľate nad tým, čo hovoríte.

6. Oko:
Radi pozorujete veci okolo seba. Ste skôr poslucháčom ako rozprávačom. Poznáte ľudí a viete ich na základe správania rýchlo odhadnúť. Zároveň máte schopnosť predpovedať budúcnosť. Nie magickými silami, ale tým, že jednoducho poznáte minulosť ľudí a dokážete predpokladať, čo ich asi čaká ak budú postupovať ďalej tak, ako postupujú.

Máte veľmi hlboké a silné emócie, ktoré sa nebojíte prejaviť. Ak vás niekto nahnevá, nebojíte sa mu to dať najavo.

7. Oheň:
Ste vášnivá, energická a mocná osobnosť. Tieto charakteristiky sú vašou silnou a zároveň slabou stránkou. Ako vášnivo dokážete niekoho milovať, tak veľmi dokážete aj nenávidieť. Pritom si neuvedomujete, že vy ste práve ten, kto tou nenávisťou trpí najviac. Rovnako ako pozitívne tak aj negatívne emócie dokážete v sebe dlho živiť a podnecovať.

 

Nie je dobré, keď ich silou často potláčate, lebo môžete vybuchnúť a nakoniec tým výbuchom budete trpieť ako vy, tak aj vaše okolie.Navonok sa tvárite sebavedome, no pod povrchom skrývate citlivú a úzkostlivú dušu.

8. Špirála:
Pre vašu osobnosť je charakteristická jedinečnosť. Máte odlišné sny, predstavy a koníčky ako vaše okolie. Nasledujete viac svoje sny a túžby. Málokedy dáte prednosť rozumu pred citmi. Robíte, čo vás baví a nehanbíte sa za to, hoci vás niekto môže považovať za čudáka. Nenecháte sa nikým odradiť a na vaše rebelské zmýšľanie ste patrične hrdý.

 

Pritom všetkom máte aj dobré srdce a chcete pociťovať lásku. Ak treba niekomu pomôcť, neotáľate a vrhnete sa do toho.

 

You Might Also Like