Vaše telo sa zmení na nepoznanie už za 7 dní, ak budete každý deň piť tento čaj! Nič jednoduchšie už byť nemôže!

Spread the love

Nadváha nie je len neestetická, ale navyše je aj zdraviu škodlivá. Prebytočné kilogramy predstavujú pre naše chrbát záťaž a tiež zvyšujú riziko vzniku srdcových ochorení a cukrovky…

Je jasné, že bez pravidelného pohybu a vyváženej stravy nedosiahneme žiaducich efektov. S pomocou tohto čaju ale možno tento proces urýchliť! Najdôležitejšie je upraviť metabolizmus! Nadváha je často spôsobená pomalým spaľovaním. Pomôže ale čaj z týchto prísad…

Budete potrebovať: 

– 250 ml vody
– 2 lyžičky medu
– 1 lyžička škorice
– 1 lyžička kokosového oleja

Postup:

Stačí všetko zmiešať dohromady a vypiť polovicu nápoja pred spaním a druhú ráno nalačno. Týmto spôsobom môžete schudnúť až 2, 5 kg za týždeň!

Škorica zahrieva a organizmus pracuje rýchlejšie, aby si telo udržalo stálu teplotu. Navyše toto aromatické korenie znižuje hladinu cukru v krvi a … potláča chuť na sladké. Kokosový olej zrýchľuje spaľovanie tuku. Med je zdraviu prospešný a navyše vám tento čaj perfektne ochutí.

Dobrú chuť!

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like