Takto prejavujú svoj hnev jednotlivé znamenia zverokruhu!

Vector illustration, a ferocious bull's red head on a white background

Zdieľajte článok na

Keď vás niekto naštve, podľa vášho znamenia zverokruhu takto budete reagovať!

 

U každého človeka sa prejavuje hnev iným spôsobom. To, ako sa správate počas vašich kritických chvíľ, kedy už nezvládnete potláčať hnev je odrazom aj vášho znamenia. Presvedčte sa či to na vás sedí.

Býk: U ľudí v znamení barana to trvá dlhú dobu, kým sa naozaj rozčúlia, no potom je ťažké to zastaviť. Najviac ich dokáže rozzúriť nevera a klamstvá. U tohto znamenia je dôležité všetko si vyrozprávať aby k hádke nedošlo. Avšak nie stále to zaberie, a potom nastáva veľká nervová explózia.

Baran: Živel tohto znamenia je oheň. To je už dôkaz toho, že hnev barana môže byť veľmi vášnivý. V každom baranovi drieme malý plamienok, ktorý  sa v tej najvyhrotenejšej situácií rozžeraví. Ak mu niekto povie niečo, s čím tak úplne nesúhlasí alebo sa ho to dotkne, vie z toho vytvoriť naozaj veľkú búrku.

Blíženci: Blíženci pri svojom hneve neustále hovoria. Niekedy je až ťažké ich zastaviť. Práve pre nich je dôležité, keď môžu len hovoriť a je to úplne jedno v akej sú nálade. Aj keď sa ich hnev na prvý krát neprejavuje, postupne sa však dostávajú do nepríjemného sarkazmu a nakoniec do zúrivého hnevu, ktorý však aj tak netrvá dlho.

Rak: Ľudia v tomto znamení zažívajú počas hnevu protikladné pocity. Rak zaujme pasívno-agresívnu taktiku, ktorú by ste si mali všímať. V prípade, že to odignorujete, môžu nastať slzy. Rak sa do seba uzavrie a už z neho nič nedostanete. Ak to necháte tak, prejaví sa jeho agresívna taktika, a teda hystéria.

Lev: Levy už od svojej podstaty pri hneve „vrčia a ceria zuby“. To je znak toho, že sú naozaj citlivé na podnety, ktoré ich nahnevajú. Ľudia s týmto znamením si občas v afekte neuvedomujú čo hovoria, poprípade robia. Preto si nemôžete brať až tak osobne veci, s ktorými na vás vyletí.

Panna: Ľudia s týmto znamením sa pri hneve takzvane varia vo svojej vlastnej šťave. Snažia sa vyhýbať situáciám, v ktorých by sa mali s niekým hádať. Radšej v sebe nosia svoju vlastnú krivdu. Občas sú pocity hnevu až tak silné, že nie sú schopné to viac potláčať. Vtedy nastáva obrovská zúrivosť.

Škorpión: Škorpióny sú prenášači emocionálneho chaosu. Ak sa necítia dobre oni, necíti sa okolo nich nikto. Ich hnev prezradia najskôr ich oči a ich pohľad. Ľudia v tomto znamení sa najskôr nahnevajú samí v sebe, neskôr v hlave plánujú ďalšie kroky až nakoniec vybuchnú a to všetko uskutočnia. Škorpióny sa neradi rozprávajú. Práve preto im treba dať čas. Škorpión dokáže odpustiť, no nikdy nezabudne.

Váhy: Váhy sú symbolom rovnosti. Preto sa v každom probléme a hádka snažia zachovať chladnú hlavu. Pozerajú sa na veci s nadhľadom a nechcú nikomu krivdiť. Preto zvyknú mlčať a skrývať svoje pocity. Aj keď občas vybuchnú, stále sa to budú snažiť potláčať a držať na uzde.

Kozorožec: Kozorožce neznášajú hádky a hnev. Ak sa však nahnevajú, najskôr si to ani len nevšimnete. Ak áno, tak nebudete vedieť kvôli čomu, pretože to môže prepuknúť až po určitej dobe od konfliktu. Kozorožce si musia najskôr všetko utriediť v hlave a potom to príde.

Aj keď ľudia tohto znamenia neradi prejavujú svoje emócie, obzvlášť tie negatívne, niekedy to však už nezvládnu a vybuchnú. To však nikdy netrvá extrémne dlho. Pozitívum však je, že stále dokážu odpustiť, aj keď vám najskôr dajú najavo ako ste ich hlboko sklamali.

Strelec: Strelec a hnev, to sú úplné hromy a blesky. Strelec sa v hneve prejavu najhoršie ako sa len dá. Keď začne byť strelec prudko sarkastický, vtedy čakajte, že to v ňom o chvíľu exploduje. Aj keď sa snaží kontrolovať svoj hnev, len ho to viac rozhnevá, že to nedokáže.

Vodnár: Ľudia, ktorí sa narodili v tomto znamení sú nekonfliktní. Ak sa objaví nejaký problém, ktorý by mal znamenať konflikt, tak odídu. Ak sa im to nepodarí, tak sa budú cítiť veľmi nepríjemne a utláčaní do kúta. Následne vás začnú ignorovať a vyhýbať sa vám až kým ich to neprejde

Ryby: Ryby sú veľmi náladové. Reakcia v čase hádky je preto ťažko definovateľná. Záleží to od toho, aký majú deň a ako sa vyspali. Ich reakcie sa však stála vzťahujú na ich vlastnú osobu. Zo všetkého obviňujú seba, a preto radšej ako by sa mali pohádať sa opijú či vyfajčia balík cigariet.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like