Stačia 2 šálky tohto čaju denne a môžete dať zbohom vášmu brušnému tuku. Rýchle a jednoduché!

Zdieľajte článok na

Brušný tuk trápi ako mužov tak aj ženy, zaujímavosťou je že trápi aj ľudí, ktorí majú štíhlu postavu. Máme tu ale dva druhy tuku jeden z nich je podkožný a ten druhý sa nachádza hlbšie vo vnútri vášho tela a obklopuje orgány.

Prebytok brušného tuku môže viesť k mnohým ochoreniam. Ako mu teda prechádzať? Cvičenie aspoň 3x do týždňa, zdravá a vyvážená strava a v neposlednom rade vyvarovať sa stresu. V dnešnom článku vám ukážeme recept na chudnutie, ktorý môže celý proces značne urýchliť.

Ingrediencie

4 šálky vody
1 zázvor
1 lyžica medu
1 lyžica citróna

Príprava:

1) Najskôr začneme variť 4 šálky vody spoločne s niekoľkými plátkami zázvoru, varíme po dobu 10 minút.

2) Po 10 minútach dáme preč z variča a pridáme citrónovú šťavu. Na dochutenie pridáme med. Teraz už stačí všetko dobre premiešať.

3) Čaj je hotový!

Kedy čaj piť?
– Odporúča sa piť ráno spoločne s prvým jedlom. Pokiaľ chcete môžete si dať ešte jednu šálku v priebehu dňa.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like