ŠOKUJÚCE! Manželom na východe Slovenska vtrhol v noci do spálne psychicky chorý muž: Pred očami detí…

Spread the love

Róbert svoj otrasný zážitok zdieľal na sociálnej sieti facebook.

 

dnes máme 10. výročie svadby s mojou manželkou. Mala tu byť fotografia plná štastia a oslavy života! …áno je to oslava života ale s trpkou prichuťou… No žijeme 🙏 lebo stáli pri nás všetci anjeli strážni.
Z pondelka na utorok uprostred noci o 2:30 nám do domu, DOKONCA PRIAMO DO SPÁLNE násilím vnikol nebezpečný psychicky chorý páchateľ, ktorý nás pred očami našich malých detí s kameňom v ruke brútalne bil do hlavy so slovami “všetkých Vás pozabíjam!”

…Najhoršie je, že k tomu vôbec nemuselo dôjsť pretože bol ohlasený už niekoľko hodín pred tým jeho rodinou, že ušiel ako nebezpečný, nafetovaný a opitý AUTOM!, prešiel viac než 50km a dostal sa až k nášmu domu, ktorý si vybral uplnou náhodou pretože bol v zúrivej psychóze v kombinacii s fetom a alkoholom.

…ďakujem polícii slovenskej republiky, že po niekoľkonásobnom oznámení tohto človeka o jeho stave a úteku, dokonca hodinu a pol pred tým v inom okrese po podobných výzržnostiach si nerobia svoju prácu dôsledne a všetko bagatelizujú, a pri vyšetrovaní na moju otázku mi čo keby nás zabil odpovie “tak by ste tu so mnou nerozprávali”

…Len pre informáciu, od štvrtku je doma, dostal 3 roky podmienku… Psychický chorý, nebezpečný človek!
Priatelia tento človek mohol skončiť u hocikoho z Vás! Necítim sa bezpečne v tomto štáte a dlho sa ešte poriadne nevyspíme.
…No žijeme napísal Róbert na sociálnej sieti.

 

…dnes máme 10. výročie svadby s mojou manželkou. Mala tu byť fotografia plná štastia a oslavy života! …áno je to…

Zveřejnil(a) Róbert Eľko dne Pátek 10. dubna 2020

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like