Slovenská veštkyňa hovorí: Mačky sú indikátorom karmy. Takto zistíte, či ste s nimi spriaznení!

Spread the love

Pociťujete nevysvetliteľnú nepriazeň k mačkám? Tvrdím, že to je dôvod k vážnemu zamysleniu.

 

Veľká časť ľudí má k mačkám výslovne pozitívny vzťah, niektorí jedinci k nim však pociťujú nepriazeň. Mačky ich dráždia, lezú im na nervy, prekážajú im a vyvolávajú v nich jedinú túžbu: zahnať ich čo najďalej. Na prvý pohľad by sa zdalo, že na tom predsa nič nie je. Nemajú radi mačky a čo má byť? Je to ich vec! Možno to tak aj je, ale ja opakujem, že je to dôvod k vážnemu zamysleniu.

Mačka domáca, rovnako ako pes, žije s človekom od pradávna. Ak však psie povinnosti boli od počiatku konkrétne a zrozumiteľné – to znamená predovšetkým lov a ochrana, s mačkami to bolo ďaleko zložitejšie.

Hubenie drobných škodcov, ako sú potkany a myši, by sa dalo nazvať ich hlavnou úlohou. Hlavná úloha mačky domácej v ňom zďaleka nespočíva. Mačka má jedinečný bioenergetický systém. Dokáže sa citlivo naladiť na biopole, ktoré ju obklopuje a dokonca s nimi rezonovať, korigovať ich a v prípade potreby i napájať.

Vo výnimočných prípadoch je dokonca schopná biopole úplne obnoviť. Rozprávanie majiteľov mačiek o zmiznutí bolesti hlavy a porovnanie krvného tlaku po tom, čo sa pomaznali so svojím chlpatým miláčikom, nie sú žiadne výmysly. Akýkoľvek výpadok organizmu sa vzápätí prejaví poškodením energetickej aury. Mačka to vycíti a ponáhľa na pomoc.

Tým však schopnosti týchto huňatých hebkých krásavíc nekončia. Mačka môže slúžiť ako svojrázny indikátor ľudského šťastia a blahobytu. Ak je v živote jej človeka všetko v poriadku, je mačka, ktorá žije v jeho domácnosti, spokojná, veľa spí, nezanedbáva svoje hygienické procedúry a má dobrú chuť k jedlu. Ak je z ničoho nič nervózna, nedbá o seba a zle žerie, znamená to, že niečo nie je v poriadku. Najcitlivejšie zvyčajne mačky reagujú na hádky v rodine, pričom sú vždy na strane toho, kto bol v spore nespravodlivo osočený. Ak napríklad nezaslúžene potrestáné dieťa, mačka za ním príde, mazná sa s ním a snaží sa dieťa upokojiť a obnoviť jeho duševnú rovnováhu.

Dovoľte mi teraz prejsť k tomu, kvôli čomu som tento článok vlastne začala písať. Ako každé veľmi citlivé puto, sú tiež vzájomné vzťahy mačky a človeka obojsmerné. Mačky nás vycítia, ale aj človek veľmi dobre vycíti mačku. Preto prakticky nenájdeme nikoho, kto by bol k mačkám ľahostajný. Buď je to sympatia, alebo nepriazeň.

Ohľadom sympatie je všetko jasné, ale pokiaľ ide o tú nepriazeň … Podľa môjho pozorovania deväťdesiat percent agresívnych alkoholikov nemohlo vystáť mačky, veľká časť mojich kamarátiek, ktorým sa v osobnom živote nedarilo, sa vyznačovala neznášanlivosťou k týmto chlpatým tvorom a pravidelne, a to bez akejkoľvek súvislosti, tvrdili: «Nenávidím mačky!».

Aj deti vystavené násiliu v rodine alebo v škole prenášajú svoje poníženie na túlavé alebo v susedstve žijúce mačky. Podobných príkladov by som mohla uviesť ešte viac.

Dá sa s istotou tvrdiť, že u človeka, s ktorého karmou nie je všetko, ako má byť, vyvoláva mačka negatívne emócie. Takí ľudia by sa mali vážne zamyslieť nad tým, ako zmeniť svoj život, ako ho presvetliť a vniesť do neho trochu šťastia. Potom u nich malí chlpatí sympaťáci nebudú vyvolávať nič iné ako úsmev.

You Might Also Like