Recept našich babičiek proti vypadávaniu vlasov: Vyskúšajte túto zázračnú masku z piva

Spread the love

Padajú vám vlasy a máte, ako sa hovorí, štyri chlpy na hlave? Všade po byte zanechávate chuchvalce a už ste zúfalí a neviete, čo s tým máte robiť? Tento problém môže mať rôzne príčiny. Či už sa jedná o zdravotné problémy, nevhodnú vlasovú kozmetiku alebo zlé zaobchádzanie s vlasmi, nič nie je stratené. Ešte stále môžete mať hustú hrivu!

 

Našim vlasom škodí časté umývanie, farbenie, používanie kulmy, žehličky, fénov a aj vlasová kozmetika . Toto všetko nám našu kvalitu vlasov len zhoršuje. A to môže mať za následok vypadávanie vlasov.

Ak chcete, aby vám vaše vlasy opäť rástli a mali ste ich husté a krásne, máme pre vás tip . Vyskúšajte túto zázračnú masku z piva. Podporuje rast vlasov, obnoví ich a uzdraví. Vyrobíte si ju ľahko doma z prírodných surovín.

 

Postup na zázračnú vlasovú masku z piva:

 

Stačí vám na ňu jeden zrelý banán, jedno vajce, polievková lyžica medu a pol šálky čierneho piva. Všetky ingrediencie dajte do mixéra a poriadne ich premixujte. Potom masku naneste na suché vlasy, musíte ju hlavne dobre rozotrieť od korienkov po celej dĺžke vlasov .

Vlasy zabaľte do igelitu a nechajte pôsobiť približne 1-2 hodiny. Záleží na tom, čo znesiete. Potom všetko dôkladne opláchnite. Keď si túto masku doprajete aspoň raz týždenne, vaše vlasy budú krajšie a pevnejšie. Takže problém s vypadávaním vlasov sa zlepší. Všetky suroviny sú totiž plné vitamínov a výživných látok, ktoré vlasom prospievajú.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

 

You Might Also Like