Poznáte ženu narodenú v znamení Kozorožca? Potom by ste mali o nej vedieť toto dôležité zistenie…

Spread the love

Ženy a dievčatá narodené v znamení Kozorožca sú všestranné a schopné. Sú to veľmi prakticky založené osobnosti…

 

Často sú obdarené vysokou inteligenciou. V spoločnosti sa vedia baviť, ale správajú sa skôr zdržanlivo a udržujú si odstup. Ak však spomeniete tému, ktorá ju zaujíma, nadšene sa rozrozprávajú. Zdržanlivé sú tieto ženy aj vo vzťahoch. Sú vypočítavé a opatrné a nepustia si k telu len tak niekoho. Vo vzťahu sú vernými a spoľahlivými partnerkami. Opatrne, nech svoju ženu Kozorožca nevyplašíte!

Telo + vzhľad: Ženy narodené v znamení kozorožca mávajú skôr menšiu postavu a ostré rysy. Ich telo môže pôsobiť kostnate, ale rozhodne to nie sú žiadne krehotinky. Ak športujú, mávajú dobre vypracované svaly. Výrazné črty majú aj v tvári, ktorý býva ostro rezaný a často hranatý.

Tvária sa väčšinou vážne až zarputile. Majú užšie čelo a hlboko posadené, menšie oči, ktoré bývajú často hnedé. Vlasy majú jemné a častejšie tmavé než svetlé a rady ich nosia sčesané do čela. Rady nosia zvodné luxusné oblečenie. Na vzhľade im veľmi záleží.

Sex + sexualita: Hoci pôsobia tieto ženy navonok uzavreto a chladne, vnútri ich zožierajú silné emócie a túžby. Nohami stoja pevne na zemi a keď si nie sú isté, že je pre nich muž ten pravý, nápadníkov vytrvalo odmietajú.

Vo vzťahoch skrátka vsádzajú na istotu. Radi sa však mužom páčia. Akonáhle je presvedčená, že muža priťahuje, je na neudržanie. V sexe má obrovskú výdrž a od svojho milenca očakáva to isté. Máva aj niekoľko orgazmov, pri ktorých sa nezdráha hlasno prejaviť. Má rada orálny sex, naopak neznáša príliš tvrdé zaobchádzanie. Má rada tie polohy, v ktorých je hore a má tak nad mužom nadvládu.

So svojím partnerom sa musí žena kozorožec cítiť bezpečne a muž jej musí byť plne oddaný. Vo vzťahu je verná a to isté čaká od svojho partnera.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like