Po vianociach som za mesiac schudla 5 kg a to úplne bez námahy, len vďaka TOMUTO triku, ktorý mi poradila kamarátka.

Zdieľajte článok na

V prípade, že nie ste spokojní pri pohľade na sebe do zrkadla a vaše obľúbené džínsy vám už nesedia, Nezúfajte. Týmto odvarom získate dlho očakávanú harmóniu…

Pre chudnutie je kľúčová strava a pohyb. Ak patríte medzi tých, pre ktorých sú tieto dve veci ťažko dodržiavateľné, máme pre vás dobrú správu. Chudnutie viete veľmi účinne podporiť aj koreninami, ktoré urýchľujú váš metabolizmus a majú priamy vplyv na spaľovanie tukov. Preto už nemusíte viac zúfať. Vkľude si doprajte aj ten koláčik, aj tú zmrzlinu, nezabudnite ale denne piť tento odvar, ktorý vám dnes predstavíme.

Ingrediencie, z tohto nápoja, pomáhajú organizovať činnosť tráviaceho systému a očistiť telo. Tiež aktívne bojujú proti nadúvaniu, ktoré nielen zväčšuje váš objem brucha, ale spôsobuje aj nepríjemné pocity.

Tajomstvo kombinácie škorice a bôbkového listu

Škorica je najlepší liek proti brušnému tuku a bobkový list upravuje tráviaci trakt, zmierňuje nadúvanie a bolesti brucha.

Nápoj z týchto dvoch ingrediencií vás zbaví prebytočných kíl a dodá pocit ľahkosti.

Potrebujeme:

1 liter minerálnej vody
2 škoricové trubičky
10 bôbkových listov

Ako na to?

Vezmite si hrniec, nalejte do neho vodu, pridajte škoricu a bobkové listy.
Priveďte do varu a varte na minimálnom plameni po dobu 15 minút.
Hrniec odstráňte z plameňa a nechajte odvar lúhovať.
Konzumujte ho 3x denne po 1 PL 15 minút pred jedlom. Každé dva týždne si robte prestávky.

Pozn: Nápoj nemôžete užívať počas tehotenstva, pokiaľ trpíte chorobami tráviaceho traktu alebo užívate antibiotiká.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like