Po smrti svojej ženy vysadil 6000 dubov. Keď sa po 17 rokoch pozreli na jeho pozemok, došli im slová!

Spread the love

Nie každý z nás má v živote to šťastie, že nájde svoju skutočnú lásku. Niektorí svoju spriaznenú dušu nenájdu nikdy, avšak to nie je prípad manželov, ktorých príbeh vám dnes prinášame.

Winston Howes prežil so svojou milovanou manželkou Janet neuveriteľných 33 rokov. Niekto by mohol povedať, že ich manželstvo bolo priamo dokonalé a ľudia čo ich poznali, tvrdia, že ich za tieto dlhé roky nikdy nevideli sa hádať. Boli si skutočnými partnermi a najlepšími kamarátmi zároveň.

Je to už 17 rokov, čo Janet náhle zomrela a nechala tú svojho milovaného Winstona samotného. Ten sa cez stratu svojej ženy nedokázal preniesť a na počesť jej pamiatky sa rozhodol vytvoriť niečo, čo jemu aj ostatným vždy pripomenie, ako úžasná bola.

Winston začal postupne vysádzať duby. Susedia tomu neprikladali veľký význam, mysleli si, že mu výsadba len pomáha vyrovnať sa so stratou manželky. Winston však nevysadil len pár desiatok stromov, ale rovno 6000 na lúke, ktorá bola neďaleko rodného domu Janet.

Po 17 rokoch jeden z ich susedov okolo tejto lúky letel a až až vtedy mu došlo, čo majú tieto stromy znázorňovať. Uprostred dubov bolo vynechané miesto v tvare srdca, v ktorom rástli narcisy.

Mal to byť odkaz pre Janet do neba, aby vedela, že na ňu jej muž nikdy nezabudol.

You Might Also Like