Nikdy by ma nenapadlo akí sú Blíženci skvelí! Presvedčte sa, prečo je naozaj dobré mať vo svojom živote Blížencov…

Spread the love

Ľudia narodení v tomto znamení sú pre ostatných ľudí doslova ako magnet! Majú totiž takú osobnosť, ktorej šarmu sa jednoducho nedá odolať.

 

Sú to vnímavé a prispôsobivé povahy intelektuálneho založenia. Sú to idealisti a baví ich skúmať názory iných ľudí. Vedia sa pochváliť širokým okruhom záujmov a žijú činorodým a aktívnym životom.

Ich myšlienky a pocity sa pohybujú závratnou rýchlosťou a majú vynikajúce komunikačné schopnosti.

Ich najväčšou pozitívnou a dominujúcou vlastnosťou je, že majú dokonalý zmysel pre humor. Žiadne iné znamenie sa tak nesmeje a nesrší takým vtipom ako práve Blíženci. Od samého detstva sú veľmi veselí a energickí.

Vďaka ich energii si k sebe dokážu pritiahnuť veľa priateľov – tých ozajstných! S nadšením sa púšťajú do akejkoľvek aktivity, majú milión nápadov za minútu a zdá sa, že sa unavia pomalšie, než iní …

Blíženci sú milí, príjemní a okúzľujúci. Sú symbolom všestranného nadania. Majú výbornú predstavivosť a zmysel pre diplomaciu a stratégiu.

Blíženci sú nezávislí a milujú zmeny – stagnácia nie je pre nich! Väčšina ľudí má problém s nimi udržať krok … Kvôli ich nezávislosti a impulzívnosti sa často hádajú. Rýchlejšie hovoria, ako myslia, a tak môžu ľudí rýchlo uraziť.

 

Blíženci sú jedným z mála znamení, ktoré sa dokážu ospravedlniť. Do života svojich priateľov prinášajú veľa radosti a tí im vďaka tomu drobné chyby rýchlo prepáčia. Majú navyše úžasnú vlastnosť – štedrosť. Radi sa podelia so všetkým, čo majú. Sú tiež verní, nielen ľuďom, ale aj svojim zásadám. Blíženci  vždy stihnú všetko načas, čo je pri ich temperamentu a nepredvídateľnosti viac než šokujúce…

Muž Blíženec

Muž v znamení Blíženca je výrazná a neprehliadnuteľná osobnosť. V spoločnosti stojí v centre pozornosti, je veľmi výrečný a prenikavo inteligentný.

Silné stránky: Vyniká inteligenciou a komunikatívnosťou, má veľký rozhľad, vidí súvislosti a má schopnosť porozumieť zložitým problémom.
Slabé stránky: Má veľa záujmov a možno preto je pre neho ťažké vydržať dlho na jednom mieste. Jeho život je plný neplánovaných zmien.
Má rád: S nadšením diskutuje pri riešení hlbokých filozofických otázkach. Rad sa baví a spoznáva nových ľudí.
Nemá rád: Na ľuďoch mu  vadia predsudky, vytáča ho neúprimnosť a nedostatok tolerancie. Nemá rad nudu a stereotyp ani v práci.

Žena Blíženec

Žena v znamení Blíženca v sebe ukrýva niekoľko osobností, pričom jedna je zaujímavejšia ako druhá. Je kreatívna, priateľská, otvorená, veselá a má pestrú paletu koníčkov a široký okruh priateľov.

Silné stránky: Je veľmi činorodá a spoločenská, dokáže sa venovať rôznym veciam naraz. Má skvelé komunikačné schopnosti.
Slabé stránky: Jej city a myšlienky sa pohybujú tak rýchlo a nepredvídateľne, že pre ostatných je ju ťažko pochopiť a držať s ňou krok.
Má rada: Rada sa baví a chodí medzi ľudí. Kedykoľvek má čas, rozširuje si svoje obzory čítaním a učí sa nové veci. Má zmysel pre umenie.
Nemá rada: Stereotyp jej nesedí a rozhodne sa nikdy nestotožní s rolou ženy v domácnosti. Nemá rada zbytočné obmedzenia a predsudky.

Poznáte v svojom okolí nejakého Blíženca?

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like