Naliala som si trošku ústnej vody Listerine na vatičku a potrela si s ním podpazušie. Po niekoľkých minútach nemohla uveriť svojim vlastným očiam!

Zdieľajte článok na
  • 15
    Shares

Možno to znie divne, keď čítate nadpis, že si žena potrela Listerinom podpazušie, ale až dočítate tento článok do konca, už sa možno toľko diviť nebudete.

 

Stačí totiž 5 minút a uvidíte výsledok. Pozrite sa teda na nižšie uvedený článok a dozviete sa všetko, čo potrebujete. Vynálezcovia Listerine totiž mysleli aj na ďalšie veci, než len na využitie ako ústnej vody.

Možno ste to nevedeli, ale Listerine bol pôvodne vynájdený ako chururgické antiseptikum. Tiež by ste mali vedieť, že v Listerine je obsiahnutých hŕbu užitočných prísad, ako je tymián, eukalyptus a alkohol.

 

Preto sa dá tento výrobok použiť aj v ďalších spôsoboch.

Listerine v podpazuší

Áno, možno to znie šialene, ale funguje to! Určite každý z nás sa dostal niekedy do situácie, keď nemáte po ruke žiadny dezodorant a práve dvakrát nevoniate. Ak sa vám toto stalo, tak je tento trik určený priamo pre vás. Listerine je skvelý v boji proti pachu v podpazuší. Stačí jednoducho poliať vatičku Listerine a potrieť si podpazušie.

Ponorte si do Listerine nohy

Áno, LISTERINE môže byť tiež veľmi skvelý v prípade, ak sa chcete zbavit škvŕn a plesní na nohách a nechtoch. Urobte si nočný kúpeľ a nechajte pôsobiť 30 minút
na prstoch. Výsledok vás prekvapí

Nalejte ho do toalety

Listerine môže skutočne vyčistiť vašu toaletu. Stačí len naliať trochu do misy a použiť toaletnú kefu. Vaša toaleta bude čistá a zbavíte ju tak aj všetkého nepríjemného zápachu

Svrbenie

Uhryzol vás hmyz? Bodla vás včela, alebo ste sa popálili o žihľavu? Potrite tieto miesta Listerinom a príde veľká úľava.

Na mokré vlasy

Listerine bol údajne jeden čas predstavovaný na trhu ako príspevok, ktorý vás mal zbaviť akýchkoľvek lupín. Stačí si vmasírovať máličko Listerine do pokožky hlavy, zabaliť vlasy do uteráka a nechať niekoľko minút pôsobiť a potom si umyť hlavu.

Kefka na zuby

Nechajte v troche Listerine namočenú zubnú kefku. Nielen že váš dych bude dobrý, ale dokážete tak bojovať aj proti ostatným zubným problémom.

Na líca

Použite Listerine na vašu pleť. Bojujete tak proti akné a to pomerne dobre. Mnohým ľuďom nepomohli krémy ani mastičky, ale práve Listerine. Skúste si aj vy vyčistiť pleť trochou Listerine na vatičke.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.


Zdieľajte článok na
  • 15
    Shares

You Might Also Like