MIMORIADNE OPATRENIE: Lidl a Kaufland zavádzajú prednostné nakupovanie seniorov!

Spread the love

Obchodné reťazce Kaufland a Lidl zavádzajú nákupné hodiny pre seniorov. Opatrenie prijali kvôli ochrane tej najohrozenejšej skupiny zákazníkov.

 

Vedenia spoločností Lidl a Kaufland prišli k zásadnému rozhodnutiu.

Čas pre nich vyhradený bude každý deň od 13.00 do 14.30 h., mladších zákazníkov žiadajú, aby si nakúpili v inom období.

 

Kaufland

“Kvôli ochrane tej najohrozenejšej skupiny zákazníkov sme sa rozhodli na našich predajniach zaviesť nákupné hodiny pre našich seniorov. Každý deň medzi 13:00 a 14:30 sú naše predajne určené hlavne pre nich. Nie je v našej moci zabezpečiť dodržiavanie tohto opatrenia, preto buďme ohľaduplní. Naplánujme si svoje nákupy na iný čas a tým ich chráňme. Ďakujeme,” uvádza vo svojom vyjadrení nákupný reťazec.

Lidl

“Buďme k sebe v týchto náročných časoch ohľaduplní a chráňme seba a svojich najbližších. Zaviedli sme prednostné nakupovanie pre seniorov, ktorí su najohrozenejšou skupinou. Každý deň od 13:00 do 14:30 vo všetkých našich 142 predajniach. Nie je však v našich silách zabezpečiť dodržiavanie tohto odporúčania, preto vás prosíme o ohľaduplnosť, chráňme tých najzraniteľnejších. Ak nepatríte do tejto skupiny, nakúpte si prosím v inom čase. Ďakujeme!” vyzýva svojich zákazníkov aj Lidl.

 

 

👵👴 Kvôli ochrane tej najohrozenejšej skupiny zákazníkov sme sa rozhodli na našich predajniach zaviesť nákupné hodiny pre…

Zveřejnil(a) Kaufland Slovenská republika dne Středa 18. března 2020

 

Buďme k sebe v týchto náročných časoch ohľaduplní a chráňme seba a svojich najbližších. Zaviedli sme prednostné…

Zveřejnil(a) Lidl Slovensko dne Středa 18. března 2020

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like