MIMORIADNE: Na Donovaloch sa prevrátil autobus, boli v ňom aj deti.

Spread the love

Dve desiatky hasičov momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného autobusu, ktorá sa stala na Donovaloch v smere na Ružomberok v katastri obce Korytnica. Podľa predbežných informácií sa po nehode autobus prevrátil.

V čase nehode sa v ňom malo viezť viacero dospelých a maloletých osôb. Na mieste zasahujú hasiči z Ružomberka, Liptovského Mikuláša, Zvolena a Banskej Bystrice. K nehode smeruje tiež evakuačný autobus HaZZ.

 

10.55 hod. AKTUALIZÁCIA

Podľa aktuálnych informácií sa v čase nehody viezlo v autobuse 29 osôb – z tohto počtu až 27 tvorili deti. Malo by ísť o autobus z Detvy. Počet zranených je zatiaľ nešpecifikovaný.

10.45 hod.
Prevrátený autobus na Donovaloch ‼️

Dve desiatky hasičov momentálne zasahujú pri dopravnej nehode jedného autobusu, ktorá sa stala na Donovaloch v smere na Ružomberok v katastri obce Korytnica. Podľa predbežných informácií sa po nehode autobus prevrátil. V čase nehode sa v ňom malo viezť viacero dospelých a maloletých osôb. Na mieste zasahujú hasiči z Ružomberka, Liptovského Mikuláša, Zvolena a Banskej Bystrice. K nehode smeruje tiež evakuačný autobus HaZZ.

 

10.55 hod. AKTUALIZÁCIAPodľa aktuálnych informácií sa v čase nehody viezlo v autobuse 29 osôb – z tohto počtu až 27…

Zveřejnil(a) Prezídium Hasičského a záchranného zboru dne Pondělí 20. července 2020

You Might Also Like