Koľko 1-tiek máte vo vašom dátume narodenia? Budete prekvapená čo všetko o vašej povahe prezradí toto magické číslo…

Zdieľajte článok na

Sme jednoducho ženy. Občas nerozhodné, náladové a tak zložité, že nám je ťažké porozumieť. Niekedy zmĺknuté, inokedy bez prestania hovoríme o svojich problémoch. A napadlo by vás niekedy, že za tým aká žena je a ako dokáže komunikovať, stojí aj dátum narodenia?

 

Ženy, ktoré majú vo svojom dátume jedničku, sa však niečím predsa len líšia. Veľakrát im robí problém vyjadriť lásku, hnev, strach, bolesť i neistotu slovami. V dátume narodenia môžete mať jednu, dve, tri až šesť jednotiek. Pozrite sa čo toto magické číslo jedna hovorí o vašej povahe. Možno zostanete prekvapená, v čom všetko má pravdu.

Jedna jednotka v dátume narodenia

Tieto ženy sa nedokážu moc dobre vcítiť do iného človeka a väčšinu situácií hodnotia len zo svojho zorného poľa. Preto aj občas vedia byť nadmerne tvrdohlavé. Naopak aj napriek tomu túžia po fyzickom kontakte a náklonnosti, ale nedokážu svoje potreby dostatočne vyjadriť. Preto si radšej udržujú odstup a tvária sa nedobytne. Tieto ženy by si mali uvedomiť, kde sa ich problém skrýva a mali by vedieť hovoriť o svojich citoch. Jedine tak dosiahnu súlade v partnerskom vzťahu a vlastne aj vo vzťahoch všeobecne. Nie je dobré ju však do tohto uvedomenia nútiť, ako tvrdohlavá žena si tento problém musia uvedomiť predovšetkým ona sama.

Dve jednotky v dátume narodenia

Tieto ženy, naopak, od tých predošlých, s vyjadrovaním citov problémy nemajú vôbec, dokonca majú potrebu ich oznámiť a hovoriť o nich. Nerobí im teda problém vyjadrovať sa ako ústne, písomne tak aj fyzicky. V podstate vyjadrovanie akýkoľvek citov, nie len tých kladných, im nerobí problém. Keď sa im niečo nepodarí, v pokoji sa rozplače a ak ich niekto naštve, dokážu si aj poriadne zakričať. To je pre nich jeden z najväčších kladov, pretože vedieť hovoriť o svojich citoch je, a to predovšetkým v partnerských vzťahoch, to najdôležitejšie. Dokážu sa tiež vcítiť do druhých a sú ochotné robiť kompromisy. Ak im predložíte logické vysvetlenie vášho argumentu a ony uvidia, že vy máte pravdu, s nadšením ju prijmú a prejaví uznanie. Ich nevýhodou však je, že ak sa pokúsite ich tokanie zastaviť, ľahko sa nahnevajú.

Tri jednotky v dátume narodenia

Ženy, ktoré vo svojom dátume narodenia majú jedničky tri, sa delia do dvoch skupín. Ženy v prvej skupine (je to tá menej častá) bývajú často tiché, uzavreté a rezervované. Druhá skupina žien sú pravým opakom, sú doslova ukecané! Nič na svete nerobia radšej než sa rozprávajú a rozprávajú. Sú to tiež ale veľmi citlivé ženy, ktorým aj napriek tomu, že rady hovoria, robí ťažkosť hovoriť o svojich citoch a problémoch. O týchto strastiach sú schopné hovoriť až v momente, keď sa na to pripravia a porovnávajú si tieto pocity vo vnútri seba. Preto nemá zmysel na ne naliehať a prehovárať ich, aby vám to povedali, pretože tým u nich vzrastie len odstup a uzavretosť. Dajte im preto čas, nech si svoje city a pocity urovnajú predovšetkým samy v sebe a potom nech sa o ne podelia.

Štyri jednotky v dátume narodenia

Tieto ženy sú veľmi emocionálne založené. Sú to také kôpky všetkých emócií, ktorým stačí málo, aby vybuchli. Nie sú príliš sebavedomé a nemajú o sebe moc dobré mienky. Preto bývajú často aj vzťahovačné a veľa vecí, aj napriek tomu že boli myslené inak, si vyložia zle. Ak tieto ženy žijú v partnerskom vzťahu, ich vyvolený musí byť obalený nutnou dávkou trpezlivosti, lásky, pochopenia a povzbudenia. Keď v nich ale prebudíte dôveru, vedia byť neuveriteľne milé, vrelé, oddané a ďaleko viac vyrovnané. Tieto ženy by sa mali naučiť prejavovať svoje city. Ak ucítia hnev, nech vybuchnú, ak cíti smútok, nech plačú a keď radosť, nech sa smejú. Často svoje pocity potláčajú, pretože sa boja toho, čo príde, ak im dajú priechod. Toto potláčanie však vedie k agresivite, žiarlivosti a vypätej emocionálnej atmosfére – to priamo súvisí s ich malým sebavedomím.

Päť až šesť jedničiek v dátume narodenia

Jednoducho povedané – čím viac má žena jedničiek vo svojom dátume, tým väčšia je jej emocionálna energia, ktorá sa prejavuje ako precitlivelosť. Opis tejto ženy je dosť podobný s predošlým. Opäť sa tu stretneme s neschopnosťou túto energiu uvoľniť a často sa premení skôr v agresiu. Hĺbka a prejavovanie alebo skôr neprejavování citov je oveľa väčšia ako u žien so štyrmi jednotkami. Ich najčastejšou obranou je útok, príkre slová, výčitky a vlastne všetko, ako danej osobe nejako ublížiť. Tieto ženy reagujú tak predovšetkým preto, lebo nechcú byť ony tie zranené. Ak sa však ich partnerovi povedie túto emocionálnu energiu previesť niekam inam, stanú sa z nich otvorené a pozitívne ženy. Aj u týchto žien je teda potrebná obrovská trpezlivosť, láska, úprimnosť a pochopenie.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Zdroj: jenzeny


Zdieľajte článok na

You Might Also Like