Diéta pre všetky ženy, ktoré nemajú čas na cvičenie – kilogramy odídu samé!

Spread the love

Každý už počul o blahodárnych účinkoch medu a škorice. Väčšina ľudí však nevie, že kombinácia týchto dvoch ingrediencií vám pomôže schudnúť! Príprava čarovného nápoja je úplne jednoduchá, určite to skúste! Kilogramy budú strácať aj počas sedenia v kresle!

Budete potrebovať:

2 lyžice medu
250 ml vody
1 lyžicu škorice

Príprava:

Môžete pripraviť ľubovoľné množstvo, ale dbajte na dodržanie pomeru! Najprv priveďte vodu do varu. Potom zalejte škoricu vriacou vodou. Prikryte nádobu so škoricou a nechajte vychladnúť. Keď je nápoj dostatočne teplý, pridajte med. Nikdy ho nepridávajte do horúcej vody !!! Pite polovicu elixíru večer a polovicu v dopoludňajších hodinách. Zmes uskladňujte v chladničke.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie. Všetky potrebné kroky najprv konzultujte so svojím lekárom / lekárnikom.

You Might Also Like