Desivé odhalenie Baby Vangy, ktoré predpovedala na rok 2020: Budeme sa triasť strachom?

Spread the love

Určite mnohým nie je cudzie meno Nostradamus, či Vanga. Obaja predpovedali budúcnosť, ktorá sa naplnila. Na tento rok Vanga predpovedala hneď niekoľko udalostí. Podľa jej slov by sme sa mali od strachu triasť.

Pre tých, ktorí o tejto veštkyni ešte nič nepočuli, alebo nič nevedia o jej živote, tu je aj niekoľko viet o Babe Vange: Asi najzaujímavejším faktom o tejto veštkyni bolo, že trpela slepotou. Zrak stratila počas búrky, keď mala dvanásť rokov. Počas tejto búrky bola na niekoľko dní nezvestnou. Jej celé meno je Vangelis Pandeva Dimitrova.
Narodila sa 31. januára 1911. Zomrela v polovici augusta v roku 1996. Počas druhej svetovej vojny sa u nej prejavil dar liečiteľstva. Na vyliečenie zranenia jej postačil iba dotyk. Jej život je doteraz záhadou. Tak ako u jej predchodcu Nostradamus, sa jej veštby dajú objasniť až po ich uskutočnení.

Jej predpoveďami bolo aj to, že Čína sa stane svetovou veľmocou, pád Sovietskeho zväzu alebo jadrový výbuch v Černobyle.

Aj napriek tomu, že slepá Bulharka Vanga († 85) zomrela v roku 1996, pre konšiprátorov a nadšencov paranormálnych javov je dodnes ikonou. Ťažko povedať, či mala skutočne „dar“ alebo len šťastie pri tipovaní, v každom prípade sa traduje príbeh, že o zrak prišla počas tornáda a následne jej zázračne vyrástlo „tretie oko“. Jej schopnosť predpovedať zlé veci sa preslávila po tom, čo úspešne vyveštila potopenie ruskej jadrovej ponorky Kursk v roku 2000. Pri katastrofe zahynulo všetkých 118 členov posádky plavidla.

Čo všetko predpovedala – a čo sa už splnilo?

  • V roku 1989 vyhlásila, že Ameriku zasiahnu dva „oceľové vtáky“ a „bratia padnú“. Dnes už vieme, že tým (asi) myslela Svetové obchodné centrum a teroristický útok na neho z roku 2001.
  • Vange sa tiež úspešne podarilo vyveštiť inváziu extrémistov do Európy v roku 2016.
  • Zrejme jej najznámejšou predpoveďou je však dominancia Ruska vo svete a najmä Vladimira Putina ako jeho lídra. O Putinovi sa Vanga vyjadrila, že len „Vladimirova sláva, sláva Ruska, pretrvá“ a priamo prehlásila, že Rusko sa stane jedinou svetovou mocnosťou.

Vangelia Gushterova – známa najmä pod „pracovným“ pseudonymom Baba Vanga – veštila takmer 50 rokov a mnohé z jej predpovedí neboli nikdy zapísané. Otázne teda, ak bola naozaj obdarená jasnozrivosťou, čo všetko nás ešte čaká bez toho, že by sme o tom vedeli.

Podľa legendy Vanga stratila zrak pri tornáde, no získala niečo oveľa cennejšie: schopnosť predpovedať budúcnosť. Otázkou však zostáva, prečo musia byť jej veštby vždy tak veľmi kryptické a tajomné…

Nasledujúce veštby sú však zdokumentované a skutočne pochádzajú od balkánskeho Nostradáma. Nuž, v týchto prípadoch síce vieme, čo nás – aspoň podľa konšpirácií – čaká a neminie, ale žeby sme boli vďaka tomu pokojnejší… nie nadarmo sa hovorí, že „neznalosť je slasť“.

Teraz však v sebe naberte odvahu a pozrite si 5 hrôzostrašných predpovedí Baby Vangy na rok 2020. A ak si neviete pomôcť a musíte sa na príchod nového roka tešiť, nech aspoň viete, čo budete v skutočnosti ospevovať!

1. Na Putina bude spáchaný atentát

2. Európu čaká ekonomický kolaps a následná vlna chudoby

3. Áziu zasiahne obrovské cunami

4. V Rusku spadne meteorit

5. Donald Trump vážne ochorie

 

Prečítal si si článok až do konca? Zaujal ťa? Potom môžeš prácu redaktora odmeniť tým, že dáš článku na Facebooku lajk alebo ho budeš zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like