Ak vás váš partner kritizuje alebo flirtuje s inými, hrozí, že vás už nemiluje. 10 signálov toho, že niečo vo vzťahu nie je v poriadku…

Zdieľajte článok na

Aj vy poznáte ten krásny pocit, keď sa do niekoho zamilujete, na očiach máte ružové okuliare a všetko vidíte perfektne, najmä vášho partnera. Niekedy však čas ukáže, že sa k sebe akosi nehodíte. My máme pre vás 10 signálov toho, keď z jeho strany to už nie je to pravé orechové.

1. Sťažuje sa na to ako vyzeráte:
Ak vás partner miluje, nevadia mu tie 2 kilá naviac či neupravené vlasy. Pokiaľ vás partner v poslednej dobe kritizuje a najmä váš vzhľad, niečo nie je v poriadku. Ak začne kritizovať vaše oblečenie, vlasy alebo kilá, ktoré mu doteraz nevadili, znamená to, že už sa na vás nedíva cez ružové okuliare a aj keby ste všetko čo mu vadí odstránili, nájde si ďalšie a ďalšie dôvody na kritiku. Takže pre vlastné dobro to ukončite, čo najrýchlejšie.

2. Vysmieva sa z vás:
Muži nie sú tie typy, čo rozprávajú o partnerkiných chybách na verejnosti alebo pred kamarátmi. Ak tak začne robiť, niečo nie je s kostolným poriadkom. Ak vás dokonca zosmiešňuje vo vašej prítomnosti pred inými, tak už prekročil hranice nielen partnerskej dôvery, ale aj slušného človeka.

3. Vadia mu vaše zvyky:
Ak sa začne sťažovať na vaše zvyky, ktoré mu doteraz nevadili, spustite alarm. Začína sa sťažovať na niekedy úplne banálnosti? Tak v takom prípade sa s ním porozprávajte ako si to ďalej vo vašom vzťahu predstavuje. Pretože ak mu to doteraz nevadilo, zrejme nastalo to už spomínané obdobie, kedy si dal dole ružové okuliare a zistil, že jeho city k vám už ochladli.

4. Nepočúva vás:
Muži sú síce známi tým, že nedokážu počúvať naše reči, ale milovaná osoba sa vám snaží pomôcť keď sa trápite a zaujímajú ju aj vaše pocity. Ak tomu tak vo vašom partnerskom vzťahu nie je, nemá to veľkú perspektívu do budúcnosti.

5. Netrápia ho vaše pocity:
Ak by ste dnes plakali ani by si to nevšimol? A inokedy by vám zniesol aj modré z neba, aby ste boli šťastná? Opäť si spustite alarm! Osoba, ktorá vás miluje vás nenechá ani plakať, ani sa trápiť, ale zaujímajú ju vaše pocity a snaží sa vám pomôcť v každej situácií. Ak plačete a váš partner o vás ani nezakopne, buď už mu na vás nezáleží alebo je vskutku zlá osoba. Tak či onak, porozmýšľajte nad tým, či takýto vzťah má ešte zmysel.

6. Flirtuje s inými ženami:
Ak flirtuje s inými ženami vo vašej prítomnosti alebo poza váš chrbát je oheň na streche. Prejavuje tak záujem o iné ženy a to nechce zažiť ani jedna z nás. Pravdepodobne už aj premýšľa nad tým, že vás vymení za inú. Ak máte preto podozrenie, že priveľa sms-kuje a správa sa ku vám s nezáujmom, utekajte radšej sama kade ľahšie.

7. Kedysi by vám zniesol modré z neba, ale dnes…
Požiadate ho o niečo a on len sa len otrávene zatvári a s najväčšou nechuťou vašu požiadavku splní alebo v horšom prípade sa na vás vykašle? Ak áno, nie ste pre neho už tá najdôležitejšia osoba, pre ktorú by urobil všetko, možno aj život položil. Nie ste už jeho objekt záujmu, a teda niet dôvodu, prečo by vaše požiadavky a túžby mali byť splnené.

8. Nežiarli na vás alebo žiarli až príliš:
Už mu je jedno či idete s kolegom z práce na obed a predtým by vám doma spravil srdcervúcu žiarlivostnú scénu. Opäť už nie ste objektom jeho záujmu, a preto mu je jedno či idete na obed s kolegom alebo Bradom Pittom. Naopak možno na vás žiarli až príliš, aby si našiel dôvod, prečo už nemusí vo vzťahu s vami zotrvať.

9. Neochraňuje vás:
Každá z nás túži po princovi, čo ju zachráni. Muži sú naši ochrancovia, my to chceme a im sa to páči. Prirodzená vlastnosť mužov je potreba ochraňovať nás. Ak tomu tak vo vašom vzťahu nie je, tak niečo nie je v poriadku. Nemusí ísť len o vaše fyzické nebezpečenstvo, ale aj o bežné veci, kedy vám muž pomôže s nákupnou taškou či vás vytiahne z trápnej situácie v spoločnosti.

10. Nie je jemný:
Pre mužov nie je typické prejavovanie citov na verejnosti v podobe milých a nežných slov. Všetky tie nežnosti sa dejú za zatvorenými dverami. Ak však vo vašej domácnosti neprebiehajú vôbec a dokonca chýbajú od neho už aj malé pozornosti, mali by ste sa s ním o vašom vzťahu otvorene porozprávať.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like