Ak si na raňajky budete pripravovať tento zázračný nápoj zlepší sa vám trávenie a tuk v oblasti brucha bude čoskoro minulosťou.

Zdieľajte článok na

Kto sa rozhodne chudnúť, ten veľmi dobre vie, že existujú rôzne problematické partie, kde to nie je zase až tak jednoduché. A raz takou konkrétnou partiou je rozhodne aj brucho. U neho sa odporúča hlavne cvičenie, ktoré bude spojené s tým, že budú tuky spaľované práve vďaka pohybu. Zabúdať však nemožno tiež na to, že sú aj iné cesty, ako túto partiu zmenšiť. Pomôcť môže jedinečné a správne raňajky.

 

Obsahuje všetko, čo potrebujete

Hlavným unikátom týchto raňajok je rozhodne to, že obsahujú úplne všetko, čo potrebujete k tomu, aby vám chudnutie išlo ako po masle. A to preto, že hneď ráno naštartujete svoj metabolizmus, ktorý má pochopiteľne veľký vplyv aj na to, ako rýchlo spaľujete tukové zásoby. Ďalej nezabúdajte na to, že tieto raňajky obsahujú aj veľa vitamínov a tiež minerálov, vďaka čomu zaistíte, že vaše telo bude aj perfektne zdravé a bude tiež správne fungovať. To posledné, na čo sa zamerať, je tiež fakt, že môže vďaka danému zloženiu prospieť aj vašej kráse. Konkrétne v oblasti vašej pokožky.

Zlepšíte tiež svoje trávenie

Je dokázané, že aj zlé trávenie môže mať priamy vplyv na to, či vám ide chudnutie dobre, alebo zle. Pokiaľ ide o situáciu číslo dva, hovoríme o takzvanom lenivom čreve. Tráviaci systém nepracuje ako má a to má vplyv aj na to, že vaše tuky zostávajú stále v oblasti brucha. Predovšetkým vďaka obsahu vlákniny dôjde k tomu, že bude vaše črevo pracovať ako má. Navyše zaistíte aj to, že bude vyčistené od všetkého nežiadúceho. Čisté črevá sa navyše podpisujú aj na celkovej imunite ľudského tela, ktorá bude v poriadku a vy tak budete chránení pred radom chorôb.

Čo budete potrebovať?

Netreba sa obávať, že by bol tento nápoj akokoľvek komplikovaný na prípravu, pretože opak je pravdou. Potvrdzujú to predovšetkým jednotlivé ingrediencie, ktoré budete k príprave potrebovať. Základom je:

1 nízkotučný biely jogurt
5 sušených sliviek
1 lyžica ľanových semienok
2 lyžice ovsených vločiek
1 lyžica kvalitného kakaa

Ako postupovať pri príprave?

Sú hneď dve možnosti, ako by mohli vaše raňajky vyzerať. Tá prvá je spojená s tým, že sa inšpirujete servírovaním musli. To znamená, že jogurt zmiešate s kakaom a následne vložíte do misky. Do tej potom vložíte samotné slivky, nasypete ovsené vločky a tiež ľanové semienka. Jedlo skvele vyzerá a bude tiež veľmi dobre chutiť.

Druhá možnosť je ešte jednoduchším variantom na tieto zázračné raňajky. Nemusíte si s ničím robiť hlavu, keďže všetky suroviny len vložíte do mixéra a potom ho pustíte. Mixujete do doby, než vznikne hladký nápoj. Pokiaľ by bol príliš hustý, je možné pridať trochu mlieka, poprípade tiež trochu vody.

Pripravujte večer, konzumujte ráno

Unikátom daného receptu na zdravú raňajkách na chudnutie je tiež to, že h nepripravujete ráno. A to znamená, že nebudete musieť ani skôr stávať. Príprava týchto raňajok by mali prebehnúť vždy večer. Následne ju uskladnite v chladničke, kde dôjde k tomu, že sa lepšie uleží a chute sa tiež lepšie prepoja. Konzumácia následne prebehne klasicky ráno. Výhodou je aj to, že nemusíte skôr stávať, pretože raňajky tak budete mať už pripravené na konzumáciu.

Konzumujte pravidelne

Ideálne je jesť tieto raňajky pravidelne, najlepšie niekoľkokrát do týždňa. Že je to pravé, to spoznáte už prvé dni. Po jedle zistíte, že sa vo vašom tele niečo deje. Že sa črevá postupne začínajú hýbať a že dochádza k tomu, že sa rozbieha metabolizmus a tiež samotné trávenie. Že sú to najlepšie raňajky pri diéte sa potvrdí aj následne, pretože uvidíte, ako efektívne budete strácať kilogramy. A to práve o v oblasti problémových partií, ktorú brucho stopercentne je.

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

Upozornenie: Tento článok má len informačný charakter a jedná sa o preklad zo zahraničných webov. Nenahrádza lekársku liečbu, vyšetrenie lekárom ani konzultáciu iným odborným zdravotníckym pracovníkom. Príspevky môžu obsahovať informácie, ktoré sa nezhodujú s názormi redakcie.
Prehlasujeme, že autori ani prevádzkovateľ webu nepreberajú zodpovednosť za prípadné ujmy spôsobené využívaním liečebných metód v tomto článku.
Hoci sú recepty, rady alebo liečebné metódy v tomto článku písané s najlepším svedomím autora textu, ich použitie je na vlastné nebezpečenstvo a malo by prebiehať výhradne po konzultácii s vaším lekárom.


Zdieľajte článok na

You Might Also Like