5 zlatých pravidiel žitia so Škorpiónom! Ak máte vo svojej blízkosti Škorpióna, toto by ste mali mať vždy na pamäti! + Horoskop na rok 2020

Spread the love

Škorpión je zviera púšte. Preto aj jeho láska vás môže spáliť svojou ohnivou intenzitou. Ak chcete byť šťastný vo vzťahu so Škorpiónom, potom tu je zoznam pravidiel, ktoré by ste mali mať vždy na pamäti.

 

1. Ak Škorpión miluje, potom so všetkou vášňou.

Láska Škorpióna je vždy taká intenzívna, hlboká, vášnivá a ohnivá. Žiadny romantický román sa v tomto ohľade nemôže porovnávať s románom so Škorpiónom. Ak vás miluje, chce poznať celú vašu dušu. Ak máte pri sebe Škorpióna, máte veľké šťastie.

2. Nemajú radi predstieranie

Škorpióni oceňujú intelektuálnych talentovaných ľudí, ako sú oni sami. Preto falošnosť vedia rozpoznať hneď na prvý pohľad. Avšak ak váš Škorpión miluje, tak aj s vašimi všetkými nedostatkami.

3. Nesnažte sa ich ovládať.

Škorpión vždy pracuje na zachovaní ideálnej rovnováhy a moci vo vzťahu. Máte právo na váš názor, ale ak chcete presvedčiť ľudí v tomto znamení o niečom, vedzte že: silné argumenty môžu zaistiť silné víťazstvá.

4. Milujú tajomstvá.

Nerobte chybu, ak sa pokúšate oklamať Škorpióna. Ale trochu tajomstvo vo vašom vzťahu nezabolí. Naopak, prinúti Škorpióna, aby vám venoval ešte väčšiu pozornosť.

Ľudia narodení pod týmto znamením sú zvedaví, obdivujú náznaky a prekvapenia. Dajte im to – a prinesiete Škorpiónov k šťastnému ,,šialenstvu.“

 

Škorpión – horoskop na rok 2020

Správajte sa slušne aj v neslušnom svete. Je vo vás veľmi veľa hnevu, vzdoru, ktorý môže kedykoľvek vybuchnúť ako vulkán. Je to však cesta, ktorou by ste sa nemali vydať. Ak chcete zmeniť svet, musíte tomu prispôsobiť taktiku. Nahnevaných ľudí je veľa, ale málokto z nich ponúka konštruktívne riešenie problémov. Je to ťažká cesta, ale na jej konci môže byť úspech. Slovko “môže” je namieste – je veľa bodov, na ktorých sa všetko môže zvrtnúť aj bez vášho osobného pričinenia.

JAR: Zažijete zopár konfliktov, ktoré by vám mali ukázať, že tadiaľ cesta nevedie. V prvom rade by ste si mali stopercentne plniť svoje povinnosti – inak sa berie kritika od človeka, ktorému nie je čo vytknúť a inak od toho, kto robí chyby. Dávajte si tiež pozor na neuvážené rozhodnutia vo financiách. Neponáhľajte sa.

LETO: Prispôsobíte sa situácii, ktoré bude okolo vás vládnuť, ale pripravte sa, že sa to môže rýchlo zmeniť. Musíte mať pripravených viacero možností, ktoré rátajú s rôznym preskupením mocných. Ak sa pridáte na správnu stranu, môžete iniciovať zmeny, ktoré by ste inak nedokázali. Sústreďte sa na to, čo robíte.

JESEŇ: Dávajte si pozor na ľudí, ktorí sa derú po kariérnom rebríčku. Viacerých z nich uvidíte aj padať. Môžu byť nebezpeční pri ceste hore aj dolu. Doma budete musieť vysvetľovať niektoré svoje postoje. Nebudete to mať ľahké, pretože voči svojim blízkym máte hromadu restov. Snažte sa to zvládnuť so cťou.

ZIMA: Čas na oddych. Musíte si dať pauzu, inak sa to podpíše na vašom zdraví. Nebojte sa, aj bez vás sa svet bude krútiť ďalej – vy len na chvíľu vyskočíte z tohto kolotoča. Čím dlhšiu pauzu budete mať, tým lepšie sa to prejaví na vašej kondícii – telesnej aj duševnej. Venujte sa sebe, veď už dlho ste na to nemali čas.

KĽÚČOVÉ SLOVÁ: disciplína, diplomacia, taktika, vzdor, hnev, choroba

PRIAZNIVÉ MESIACE: apríl, máj, jún, august, október, december

ŠŤASTNÉ ČÍSLA: 9, 15, 16, 24, 30, 31

You Might Also Like