13-ročné dievča sa chváli rastúcim bruškom: Totožnosť otca vás naozaj šokuje!

Spread the love

Len trinásťročná Dáša z ruského Železnogorsku sa dostala do všeobecného povedomia potom, čo vystúpila v ruskej televíznej šou, kde tvrdila, že otcom jej nenarodeného dieťaťa je ešte len desaťročný chlapec Ivan. Dievča teraz na sociálnych sieťach hrdo ukazuje svoje tehotenské brucho a navyše sa zdá, že ju mladší “priateľ” asi opustil.

 

Celý príbeh týchto mladých rodičov je stále trochu nejasný. Doktor Jevgenij Grekov totiž údajného otca dieťaťa vyšetril a potvrdil, že nie je možné, aby bol otcom, pretože sa mu ešte ani netvoria spermie. “Laboratórne výsledky sme trikrát skontrolovali, nie je možné, že by sme urobili chybu,” vyhlásil urológ.

 

Neskôr sa objavila informácia, že do iného stavu priviedol Dášu pätnásťročný mladík, ruské médiá ho označujú ako Štefana. Ten mal údajne mladú dievčinu znásilniť! Dáša túto informáciu najprv potvrdila, ale neskôr písala na sociálne siete, že je to absolútny nezmysel. “Tak za prvé, žiadneho Štefana nepoznám …” začína jej príspevok na stránke VKontakte, kde má neuveriteľných 60 000 sledujúcich. Polícia zatiaľ nikoho neobvinila.

 

Mladučká Dáša je však na svoje tehotenstvo patrične pyšná a na sociálne siete pridáva jednu fotku s bruškom za druhou. V nedeľu však zverejnila selfie, na ktorej má uslzené oči! “Zdá sa, že ma opustil,” uvádza komentár fotky. Mal toho snáď Ivan už dosť a na tehotnú priateľku sa proste vykašľal?

 

Dáša údajne otehotnela s 10-ročným Ivanom. Do štúdia ruskej televizie ich odprevadili matky. Úplne Vlavo Ivanova matka, úplne vpravo Dášina

 

Ivan (10) je údajným otcom. Podľa lekárov je však ešte neplodný.

 

 

Prečítali ste si článok až do konca? Zaujal Vás? Potom môžte prácu redaktora odmeniť tým, že dáte článku na Facebooku lajk alebo ho budete zdieľať ďakujeme.

You Might Also Like